Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Dacia...

Mi a véleményetek a Dacia Sandero legújabb generációjáról?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Mennyire tartós? Mennyire kényelmes? Megéri-e egy mondjuk egy kicsit drágább másik márkájú autó(pl.: Skoda Fabia) helyett ezt választani?

2013. szept. 30. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyre szebb, egyre jobb, az új renault motorok pedig köztudottan nagyon megbízhatók, mint az összes új francia motor.

Árban verhetetlen, szóval ha új autó kell, és nincs 5-6 millád rá, akkor jó választás.

2013. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mennyire megbízható? Mennyire tartós? Mennyire kényelmes?"

A motor Renault, szóval annyira tartós, mint egy Renault. Pl mint egy Clioban. :)

Hogy maga a kocsi mennyire tartós, azt még nem lehet előre tudni, még nem olyan idős a Dacia új generációja. Idővel kiderül, de nem hiszem, hogy sok gond lenne, vele, legalábbis eddig én nem hallottam rosszat róluk.

Kényelem: egy szokásos olcsóbb kategóriás kocsi kényelmét ez is hozza.


"Megéri-e egy mondjuk egy kicsit drágább másik márkájú autó(pl.: Skoda Fabia) helyett ezt választani?" Hát ezt te tudod. Én a magam részéről, ha lenne annyi felesleges plusz pénzem, a Faba-t venném, annyival minőségibb is, mint amennyivel drágább. De ha téged nem zavar a Dacia embléma (sok ember már csak ezért se veszi meg), minél olcsóbban ki akarsz jönni, és új autót akarsz, akkor szerintem nyugodtan megveheted, 10-15 évig tuti szolgálni fog. Ráadásul fenntartási költsége is az élmezőnyben van, ahogy hallom.

2013. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
...igazából az embléma annyira nem érdekel, sokkal inkább tartok attól, hogy mondjuk 5 éven belül szépen lassan, apránként szétesik vagy kirohad... :S
2013. okt. 2. 07:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Rohadni nem fog, ahogy egyik renault-ra sem jellemző a rohadás. Sőt...


Motorikusan megbízható a Renault. Motorikusan mindig is jók voltak , a sok elektronikai gondot meg már kinőtték. 8-10 éves Renaultokra még igencsak jellemző, de ma már nem.


Hidd el, ma már jobban félhetnél, ha a Dacia-ban valamilyen japán motor lenne. ;)


Olcsó a fenntartása, de igaz, nem nyújt valami nagy vezetési és kényelmi élményt.

2013. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A vezetési élményre nagy ívben... ;) Nem versenyautónak szánnám, csak hát volt a családban anno Dacia és nem túl pozitív élményeink vannak azzal kapcs.
2013. okt. 2. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, hát az a 20-30 éves Dacia már nem ez a Dacia :)
2013. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D :D De akkor még nem volt 20-30 éves, hanem csak max 10-15. :D :D ROHADT jó autó volt, szó szerint. ;)
2013. okt. 2. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Az új Dacia már nem olyan ROHADT jó, hidd el :)

Talán már erre is van 12 év átrozsdásodás elleni garancia..

2013. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vedd meg,szerintem rohadt jól néznek ki de most komolyan csomó autó megirigyelhetné,pl a Skoda Fabia is aminek az első lámpája mint ha egy 10 éve használt lámpa lenne,nagyon otromba és csúnya,meg azért na a Sandero ezerszer tágasabb,fele anyiba kerül majdnem és extrákkal teli tömheted mire te eléred azt alap felszereltséggel :)

Pl olyan jó Sanderot kapsz 2,5 misiért hogy tyűhajj,navis beépített kijelző európa térképpel meg minden,bőr ez bőr az.

2014. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10 éves korom óta Dacia fan vagyok! Szerintem mindegyik állati jól néz ki, ezért figyeltem fel rá már gyerekkoromban is. Elmentünk megnézni az újakat is (2014), nagyon kényelmesek voltak, nagyon tetszettek, és a végén hab volt a tortán, hogy a Sandero csomagtartója passzosan, halkan, de masszívan lecsukódott.
2014. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!