Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyiért érdemes Suzuki swift...

Menyiért érdemes Suzuki swift 1. 0 venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy suzuki swiftet vásárolni.

És szerintetek menyiért érdemes venni egy jó állapotba lévő fapados Suzukit?



2013. okt. 2. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
300ezer ft és környéke. Ennyiért már egész normális darabokat árulnak. Főleg kéztől érdemes, de ha nincs más lehetőség kereskedésből is lehet, de akkor vigyél magaddal valakit aki ért hozzá, mert Suzuki ide vagy oda a sok igénytelen tulaj azt is könnyen le tudja lakni, aztán csak leshetsz ha a kereskedésben átvágnak.
2013. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen évjárat. Én kb 250-400 ezres tartományban keresgélnék, jól írta az első.

Bár én ha Swiftet vennék, csakis Sedan-t, az legalább jobban pakolható hátul, hátsó a futóműnél van kanyarstabilizátor, ettől jobban manőverezhető, és szerintem szebb is. :)

2013. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most adtunk el egy 1.3 Swiftet 90 000-ért. Kicsit ütött kopott volt, egy kerékcsapágy azonnali cserés volt, a többinek csak esztétikai gondja volt(jaa és egy év műszaki volt rajta). Egy jó állapotban lévőért 250-nél többet nem adnék, a többi szerintem már túl van árazva ( mint a fél magyar autópiac.. ).
2013. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a túlárazott magyar piac dolgot sokszor hallom. Mihez képest vannak túlárazva? A némethez képest? Adjuk csak hozzá a regadót és minden egyéb költséget? Így már nem is olyan jó a leányzó fekvése. 100 éves roncsokat tényleg szinte ingyen utánunk dobják. Mert azoknak ott nincs már nagy értéke. Én újabb autót akartam hozni onnan. Számolgattam és inkább itt vettem meg. 300 000 forint egy normális állapotú kocsiért nem pénz. Amúgy sok pénz, de autóhoz nem.

Ahogy az egyik előttem válaszoló írta, én is szedánt keresnék, 1.3 litertől fölfelé.

2013. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Használtan értelmezhetetlen, nincs létjogosultsága. Annyi pénzért vegyél egy JÓ szívódízel Golf I-et, Golf II-t. Nem eszik, olcsó, szép, KÉNYELMES, a világból kimegy, kalapács és szigszalag kell hozzá, amit nem tudsz felszigszalagozni azt leütöd a kalapáccsal. De ami a legjobb, esélyed van benne túlélni egy 30 km/h -s ütközést. Suzukiban nem lennék nyugodt. Ráadásul egyre többet ér, ahogy öregszik. Ez egy japánra sem igaz...
2013. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: kimondtad a lényeget. Azt, hogy jó szívódízelt kell venni Golf-okból. DE! Akinek jó van, nem adja el, vagy csak aranyáron. Ami meg olcsó, le van pusztulva, és még egyszer annyit rá kell költeni.

Az meg, hogy egyre többet ér, relatív. Nekem speciel nem. És másnak se fog még egy ideig, hacsak nincs full gyári állapotban. De ennek elérése meg ismét nem Swift-ár szint.


Ezt a 30km/h-s sebességnél meghalok dumát meg felejtsétek már el. Egy Golf 1-es semmivel sem biztonságosabb, mint egy Swift.

2013. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túl van árazva?! Más típusú autóm van, a héten cseréltettem benne lendkereket. Annyiba került, mint amennyiért itt teljesen jó állapotú komplett autót akartok venni.

Akkor most melyik a drága? 200-300eFt egy teljesen jó állapotú, használható autóért szerintem nem pénz.

Az ár pedig erősen évjáratfüggő. A barátom 3-4 éve 200e-ért vette az 1.3-as Swiftjét. Műszakilag minden rendbe volt rajta, esztétikailag csak annyi volt, hogy a külső műanyagokon látszott már hogy kicsit kiszívta a nap. A beltér teljesen makulátlan volt. De ez az autó mára már bőven nagykorú.

2013. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!