Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Telekocsival bejárni a világot...

Telekocsival bejárni a világot (legalábbis egy részét) mennyire biztonságos és mennyivel olcsóbb?

Figyelt kérdés
Európa és Ázsia elsősorban. Jóval olcsóbb, mint saját autóval, vagy tömegközlekedéssel menni? (Idő nem érdekel, csak a biztonságra és az anyagiakra vagyok kíváncsi).

2013. okt. 5. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hogy gondolod ezt, sok mindentől függ. De ilyet szerintem ismerősökkel érdemes.


Én már voltam Olaszországba, Szicíliába kocsival kb 20000ft-ból. Vadkemping, 5-en a kocsiba...

Így megoldható.

2013. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor a telekocsi mégsem annyira felkapott szolgáltatás, hogy sokan mennének pl. az Orosz Föderációba, vagy Tibetbe, stb. (és persze onnan vissza)? Kezdtem reménykedni...


Azt hittem a biztonság lesz az egyetlen kérdés, ezek szerint már maga a szolgáltatás is az...

2013. okt. 5. 18:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sokan - GYAKRAN a kulcsszó (elírtam).
2013. okt. 5. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan ki lehet fogni olyat aki meg külföldre és így keres útitársat. Ismerősök is volt hogy mentek külföldre és telekocsin kerestek még embert.

Szóval keress ha menni akarsz akkor keress.

De én a helyedben inkább összeszednék pár vállalkozó kedvű ismerőst és úgy indulnék neki. Így elég olcsón ki lehet jönni, és olyan emberekkel leszel összezárva napokat egy autóban akiket még ismersz is.

2013. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!