Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az törvénybeütköző...

Szerintetek az törvénybeütköző, ha én a fekete Lexusom motorháztetőjére rárakok egy ilyen mágneses zászlótartórudat, mondjuk rajta egy random ország zászlajával?

Figyelt kérdés
Valamint belülre, (esetleg kívülre is) egy spéci szirénát, de természetesen nem kapcsolnám be...
2013. okt. 6. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Zászlót rakhatsz rá, ha minden biztonsági előírásnak megfelel, mert semmit sem jelent valamint előnyöd sem származik belőle!


"Valamint belülre, (esetleg kívülre is) egy spéci szirénát"


Szirénát minek? Ugye fényhídra vagy kék villogóra gondoltál?

Na az az a dolog, amit egyes kivételektől eltekintve még csak fel se szerelhetsz az autóra!

2013. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Éppenséggel rárakhatsz, csak nm közlekedhetsz, mivel a járművek felépítésére stb. vonatkozó szabályokban valamit úgyis megszegsz.


"spéci sziréna"??? Még a birtoklása az autóban az is jogellenes, el is veszik ha megtalálják a rendőrök.

2013. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kapcsolod be, akkor minek?

Zászlót rakhatsz, ha a hülyeség megér neked úgy 10 ezer forintokat. Ennyi kb. egy darab mágneses zászlótartó, amivel még gyorsan sem mehetsz. Szirénát nem birtokolhatsz.

Az az izé, aminek nem tudodm a nevét, de mentősök, rendőrök rá szoktak mordulni az előttük menőre, az lehet, használhatod is. Dallamkürt nem használható.

2013. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zászlót, azért csak lehet....

El nem tudom képzelni azt a törvényt amely tiltja hogy én zászlót rakjak ki az autómra. Azt mondom hogy képviselem az országot azt csá.

A sziréna sejthető volt hogy tabu.. :D

2013. okt. 7. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a látótérben van a zászló nem lehet...
2013. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tessék itt vagy egy: [link]

[link]

2013. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is ezt nézegettem...

Akkor egy ilyet fölrakhatok! :)

2013. okt. 9. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:

sok mindent árulnak, ami nem engedélyezett.

Attól, hogy diplomaták autóján van ilyen még semmit nem jelent. Ők részegen is vezethetnek sajnos ez a törvény...


Biztos nem engedik át az autódat így műszakin.

2013. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!