Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnikről kéne egy kis...

Madartejlight kérdése:

Alufelnikről kéne egy kis ismeret. Melyik gagyi/nemgagyi. (HRS/Hijoin-ról mit tudni? Esetleg enkei mögött mi bújik meg)

Figyelt kérdés

Szeretnék használt alufelnit venni most 13"-as van fent

ezt szeretném 14" re váltani sajnos 14"*5-6" felnik elég ritkát 4x114,3 mas osztókörrel felbukkant párszor a HRS és pár nem ismert márka (hátterét nem ismerem)

Akik google-t javasolja vagy ír egy Alessio felnit inkább ne fáradjon csak lepontozom a válaszát....



#RC #alufelni #Brock #HRS #alufelni minőség #Hijoin
2013. okt. 8. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alessiot nehogy vegyél. Gagyi, undorító.


Enkei-t nyugodtan, nagyon jó minőségű felnik, csak meg is kell fizetni.

Jó még az Atiwe, ATS, Zender... Ezekből nehéz 114,3-ra bukkanni. Ezek német felnik. A Dotz is elég erős.


Japán felnik közül a top az Enkei szerintem. Bridgestone is nagyon jó, a Hayashi is, Momo, Mugen, Rota, SSR, Watanabe, ezek közül nyugodtan választhatsz, nem fogsz csalódni bennük. Ráadásul ezek a JDM felnik olyan jól néz ki némelyik, hogy az ember elsírja magát rajta :-)

2013. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alufelnire vigyázni kell,akármilyen márka legyen is,mert sokkal sérülékenyebb,mint lemez társa.Főleg akkor ha alacsonyfalú gumit raksz rá.
2013. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.köszi a választ JDM felniket nem hiszem hogy meg tudom fizetni

Ha találok olyan Enkei-t amit keresek akkor az lesz de jelenleg az foglalkoztat hogy a nem német kevésbé ismert olcsóbb felnik közül van e olyan amit érdemes lenne nézegetni.

2.köszönöm hogy felhívtad erre a figyelmet természetesen tisztába vagyok vele de azért felhívom a figyelmedet hogy jelenlegi egyik felnimmel kb 30 al kereszben csúsztam rá a padkára és mondhatni fillérekből lett megjavítva a felni ki lett súlyozva és minimálisan se ráz tökéletesen ki lett javítva jelezném ez az O.Z. márkát minősíti.

2013. okt. 8. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
nyilván vannak jobb,és kevésbé jó márkák,de lemez felnitől egyik se tud többet,csak szebbek
2013. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

miért ne tudna többet?

egy jó alufelni könnyebb mint egy lemezfelni ez által kisebb a tehetetlen tömeg és ez a forgótömeg esetében elég sokat jelenthet (akár kisebb fogyasztás) de természetesen nem utolsó szempont hogy szebb.

De ami a lényeg lenne sok szép HRS felnit látok és nem tudok róluk semmi érdemlegeset nem német és nincs róluk tapasztalat és ez kicsit megijeszt.

2013. okt. 11. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!