Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már 1 hónapja meg van a...

Már 1 hónapja meg van a jogsim kocsira és még nem vezethetek egyedül?

Figyelt kérdés
Most ezért vizsgáztam le,hogy mindig a nyakamon legyen valaki mikor vezetni megyek?Még csak úgy elugrani se mehetek egyedül sehová.17/F
2013. okt. 8. 12:55
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
100%
ki mondott ilyen hülyeséget? ha meg van a jogsi mehetsz egyedül.
2013. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ,hogy honnan szedi mindenki ezeket a baromságokat, hogy nem lehet egyedül vezetni, megvan a jogsid mehetsz.
2013. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fel vagy háborodva, hogy nulla vezetési, illetve inkább közlekedési tudással mondjuk apád ott akar lenni melletted, csak biztos ami biztos alapon az első párezer km-en?


Mégis, mennyit vezettél eddig közúton?


Engem apám nem engedett vezetni amíg nem hajtottam le mellette 5000 km-t. De nem az enyém volt az autó, szóval sok beleszólásom nem volt.

2013. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évembe tellett, mikor végre egyedül vezethettem, még akkor is ha egyetlen hibát se vétettem. Szerintem érthető az aggodalmuk.
2013. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
de az, hogy kifizették azt a rengeteg pénzt, az jó volt, nem?
2013. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem a tied az autó nem te döntöd el mikor viszed... SZERINTEM.
2013. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért ez már túlzás.Ha csak elugrasz valahova akkor azért tök fölösleges ott lenni valakinek.Én csak akkor tartanám indokoltnak (és az én apám is csak akkor ült be mellém)ha mondjuk hosszabb útra mész és nem haverokkal.De azért próbálj vezetni minél többet mert csak úgy szerzel rutint.
2013. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd amikor lesz saját autód akkor oda ugrálsz egyedül ahova akarsz ,de amíg nincs addig be kell tartani a játékszabályokat
2013. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy bírom mikor valamelyik retard ezt írja "majd ha saját kocsid lesz oda ugrálsz vele ahová akarsz" XD
2013. okt. 8. 19:58
 10/15 anonim ***** válasza:
9/9 Bagoly mondja verébnek???
2013. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!