Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már 1 hónapja meg van a...

Már 1 hónapja meg van a jogsim kocsira és még nem vezethetek egyedül?

Figyelt kérdés
Most ezért vizsgáztam le,hogy mindig a nyakamon legyen valaki mikor vezetni megyek?Még csak úgy elugrani se mehetek egyedül sehová.17/F
2013. okt. 8. 12:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát én letettem valamit az asztalra. :) Megnézném neked van-e jogsid.;)
2013. okt. 9. 15:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért, a jogosítvány nagy dolog? Nem, egyáltalán nem - minden hülyének adnak, nekem például 2004 óta van B kategóriám. Meg azóta szereztem még párat meg vezettem pár km-t, nem csak belföldön.

Ebben semmi hőstett nincs, a nagy része a meló miatt volt, a kisebbik része a saját szórakozásomra.


Szóval, amellett hogy már nagyjából fel tudtuk mérni milyen viselkedésű lehetsz a valóságban még nem árultad el, hogy az zavar-e, hogy valamelyik szülőd - akik szeretetből óvnák a gyereküket - ott akar lenni melletted. Na?


Egyébként pedig az is teljesen jogos, hogyha nem adják oda csak úgy az autót. A közlekedés nem csak veszélyes, hanem drága is - gondolom önálló kereseted, amiből legalább az üzemanyagot ki tudnád fizetni, meg nincs.


Kb. ennyi. Ha mindenben szabadon szeretnél dönteni, akkor keress elég pénzt, vegyél autót, fizess rá adót meg biztosítást, tankold meg és mehetsz amikor és ahova akarsz. A sajátod, így senki sem szólhat bele.

2013. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is raktam már valamit az asztalra B,C,E kategória kérdező meg felel? Ja nem kell autót kérnem senkitől!
2013. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 dirtboy ***** válasza:

nem unjátok még a vitát?

a kérdés arról szólt hogy megszerezte a jogsit és hogy vezethet e egyedül.

a válasz VEZETHET EGYEDÜL.

az hogy a családja nem engedi már más kérdés, valamit nem is írta le a kérdésbe hogy tényleg erről lenne e szó.

annyit kérdezett hogy vezethet e már kíséret nélkül.

2013. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én megkaptam a jogsimat, saját autót vettem előtte (egész nyáron melózni kellett érte), kihozta a postás, beültem, és mentem.

Apámék nem szóltak bele semmit.

Ez is nevelés kérdése

2014. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!