Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "A1" vagy "A2" való nekem?

"A1" vagy "A2" való nekem?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, véleményetek szerint ha 25 éves vagyok 165 cm magas és 48kilo A2-es jogsit szerezhetek vagy csak A1-et?

2013. okt. 9. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne szerezhetnél A2-t? Ha meg bírod tartani az oktatómotort, nem dőlsz el vele, akkor megszerezheted rá a jogosítványt.
2013. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Csak mert mondták, hogy A2-t nem kaphatom meg.
2013. okt. 9. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
életkorhoz van kötve, nem erőnléthez, mellesleg egyes A1-be tartozó motorok is lehetnek olyan nehezek mint egy A2... az meg, hogy mennyire tudsz vezetni főleg nem az erőnlétedtől függ
2013. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom rutinvizsgán tudni kell szlalomban tolni a motort. Azért 48 kilóval már kell küzdeni egy 250 kilós géppel szerintem. Ha jól sejtem a kérdező leányzó? :D
2013. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

25 évesen vizsgázhatsz korlátlan A-ból is, aztán olyan motort veszel és hajtasz, amilyent akarsz!


Azt még elárulhatnád, hogy a tippadód szerint miért ne vizsgázhatnál A2-re, mert kicsi vagy? Ez nem számít, csak életkorhoz van kötve!

2013. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rakd le a korlátlant és olyan motort veszel amilyet akarsz
2013. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok, és 250-est szeretnék majd venni, toltam már 250-est, és nem volt vele gondom, az erőnlétemmel nincs baj :). Aki mondta nekem, azért mondta, mert alacsony vagyok....
2013. okt. 10. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
rutinon nincs semmiféle motor tologatás, 24 éves kortól lehet korlátlanra menni
2013. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Aki mondta nekem, azért mondta, mert alacsony vagyok..."


A cimborád IQ-ja alacsony, nem te! A testmagasság sose volt kizáró ok!

2013. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megáll az ész, miket mondanak... 165 centi nem is olyan nagyon alacsony, mit mondjanak a 150 centis lányok? :D Én 163 centi vagyok s csak azért nincs korlátlan jogsim, mert óvatosan inkább telitalpas könnyű motorral tanultam, s eme paraméterekkel nem találtam nagyot. De aki megbírja és meri, az alacsonyként is kezdhet akár erős és/vagy nehéz motorral, senkinek nincs joga az útjába állni.


Rutinon nem volt tologatás, de... sík aszfalton ki nem tud eltolni egy motort? Nem tudom ugyan, hogy milyen egy nehéz motort tolni, de ha a 170 kilóst alig érzem és egyszer úgy 600 métert toltam egy többé-kevésbé meredek köves-fűcsomós-nyomvályús földúton (nem voltam formában, NAGYON lassan ment, de akkor is, komoly volt a szintkülönbség :D), akkor nem hiszem, hogy mondjuk 250 kiló sík aszfalton probléma lenne. Mellesleg a goldwingesek sem biztos, hogy mind fel tudják kapni és eltolni a motorjukat, de attól még vezethetik azt :D

2013. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!