Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri A osztályos Mercedest...

Megéri A osztályos Mercedest venni?

Figyelt kérdés

1. generációsra gondolok, amit 97 és 2004 között gyártottak. 800-850 ezer ft-ot szánnék rá.

Szerintetek megér ennyit egy ilyen autó? Mert ha azt nézzük, hogy egy A3-as Audit is lehet kapni ennyiért.

Minőségre ez is van olyan, mint a Mercik általában? Tehát a kategóriáján belül ad annyi pluszt, mint amivel drágább? (pl egy Polo-hoz, vagy Golfhoz képest, nem tudom, melyik kategóriájába esik)

Melyik motorral érdemes keresni? Én 1.4 benzinesre gondoltam. Vagy jobb lenne egy 1.6-os? (mindenképp benzinesben gondolkodom)



2013. okt. 12. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

1.6 városba megeszik 10 litert ezt garantálom, mert ilyenem van.

1.4 akkor kb. 8-8,5 liter

Legnagyobb baja hogy nehéz hátra kilátni és nagyon feszes a rugózása.Ha jó utakon használnád, városban akkor egy 140 nagyon jó választás.Ha o.útra,pályára is menné akkor inkább az 1.6-os.Nagyon biztonságos, megbízható, korához képest igen jól kinéző autó.És nagyon tágas.Amiket a jávorszarvas tesztről hallasz az ne érdekeljen, mert kijavították a hibát, mert mindenki ezzel jön.Ennyiből nagyon jót kapsz én 780-ért vettem egy 160-as Avantgardot.

Nagyon jó autó.

De 4-es Golfba és A3-ba 1.9 TDi dízelben gondolkodnék.......

2013. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 4165 ***** válasza:
Mennyi marad fenntartásra? Ha nem ékszíj vagy olajcsere van, motor ki. Kb. 10óra. Tehát munkadíj 60körül és a hibával még nem foglalkoztál. A Mercedesről majd ne ezután az autó után alkoss véleményt. Igen, az alkatrészár Mercedes. Ha bontóba jutásig akarod hajtani, jó vétel lehet. De eladni nem fogod többet.
2013. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az 1.4 is megeszi városban a 10et, szervízkönyvben 10,1 van vegyesben is nehéz 7,5 alatt maradni.
2013. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!