Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik ilyen utánfutó?

Létezik ilyen utánfutó?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amire felfér egy régi csapotthátú Suzuki swift és az össztömege 1100kg vagy kicsit kevesebb. Mivel csak ennyit húzhat az autóm.
2013. okt. 13. 21:03
 1/9 msebi06 ***** válasza:
Létezik, de akkor már egy kisebb trailerrel jobban jársz. Pontosan mire/mennyire használnád?
2013. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából szlalomra akarok egy suzukit azaz kb 550-600kg-os lenne az autó. De itt Veszprém környékén nem találtam ilyen utánfutót se trélert. Ja és inkább csak bérelnék ilyen futót/trélert. Egyszerűen már 2,5 hete ezt a témát nyúzom. De nem találok ilyet. Te esetleg tudsz valami okos megoldást? Ezekre gondoltam eddig:

-tréler, utánfutó, P-rendszám, kerekes vonórúd (autószállító kutya), merev vonórúd.. De egyszerűen számomra eddig egyik sem sikerült mivel:

-autószállító kuya az illegális

-tréler csak 1300kg-os a legkisebb bérlehető

-utánfutó nincs ekkora

-vonórúd ilyen célra illegális

-p-rendszám illegális

Te tudnál valami megoldást ajánlani? Az a baj a másik emberrel való megkéréssel hogy nem ér rá szinte minden hétvégén hogy nekem huzogassa az autómat.

2013. okt. 13. 21:45
 3/9 msebi06 ***** válasza:
Sajna így hirtelenbe nem tudom mi lenne akkor a jó megoldás. Esetleg a környékeden akik utánfutót/trélert adnak ki kérdezd meg nincs-e valami megoldásuk. Lehet van kapcsolatuk ilyet szerezni.
2013. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Veszprémben 3 utánfutó kölcsönző van. Az egyiket meg sem találtam, a másiknál hülyének néztek a harmadiknál meg azt mondták nekik a legkisebb is csak 1300kg össztömegű. De van olyan utánfutójuk amire lökhárító nélkül felfér egy Trabant. Csak az a baj hogy a Suzuki 19cm-el hosszabb mint egy trabant. Egyszerűen már kezdek lemondani az egészről...
2013. okt. 13. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy platós kisteherrel lehetne még talán megoldani. Azt hiszem még a Ducato is vihet akár 1 tonnát is, csak a felhajtást kell megoldani. Ja, és a dobozos nem jó, mert a két hátsó doblemez között nem fér el.
2013. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj azzal is hogy elég necces a fel-le járás. Na meg a bérlési költség 20.000Ft körül van úgy mint az autómentőnek. Aztán még az üzemanyagot is fizetni kéne.
2013. okt. 13. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
gyártass egyet adott súlyra. Megoldják
2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sportrendszám?

[link]

2013. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 msebi06 ***** válasza:
Én is gondoltam Ducato-ra, csak az biztos drágább megoldás. Haverom azzal hordja kocsit rallyra.
2013. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!