Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható Opel szerelők...

Megbízható Opel szerelők Budapesten?

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan műhelyt Budapesten, ahol értenek Opel motorhibák javításához és megbízhatók, nem lehúzósak? (XIII, XIV. ker. és környéke előnyben.)

Opel Astra autóm benzines motorjával komolyabb probléma van, márkaszerviz nem jól csinálta meg, egy másik szerelő tovább barmolta, most már kellene egy tényleg jó szakember. Köszönöm!!


2013. okt. 14. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ilyenre én is kíváncsi lennék!


Ha XIII. kerület, én néhányszor a Csergőnél voltam már. De csak akkor megyek oda ha nagyon muszáj. Az árral és az elvégzett munkával se voltam mindig megelégedve. Egyedül alkatrészt szeretek náluk venni, mert szinte mindent be tudnak szerezni és legalább az jó áron van.


Őket viszont sokan dicsérik: [link] Igaz, neked pár km-rel messzebb van és nem is a legolcsóbb. Nekem konkrétan nincs velük tapasztalatom, de van olyan ismerősöm, akinek az 1.6-os H Astrájának a teljes motorgenerálját ők csinálták és nagyon dicsérte. De máshonnan is hallottam már jó véleményeket.

2014. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!