Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki meg tudja nekem mondani...

Valaki meg tudja nekem mondani h egy 600-as motorú trabira mennyibe fájnak az adók meg iylenek? Kezdő vezető vok első kocsim lenne.

Figyelt kérdés
köszi előre is mindenkinek! :)
2009. nov. 11. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Online biztosítás kalkulátor, írd be guggliba

és megtudsz mindent

Szerintem olyan 50ezer körül fáj/év

de számítsd ki a kalkesszel...

2009. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

plusz amit ráköltesz, mivel még kétütemű járműről van szó (benzin mellé olaj is kelleni fog, mivel nincs már keverék)

Az sem kizárt hogy katalizátort kell rátenned az viszont nem két fillér lesz.

Bármilyen olcsó inkább a kispolák barátom.

2009. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi


utolsónak: természetesen valami korszerűbb jobb állapotban lévőre gondoltam nem arra amelyik a legtöbb füstöt pöfögi..:)

2009. nov. 11. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél 4 ütemű Trabit! Bár abban már 1.1-es VW motor van ha jól tudom.

Amúgy, amit az első írt biztosításra, azt én kicsit soknak tartom. Nekem egy régi Ladám van és arra kb. 25e éves szinten a biztosítás. Igaz, ez attól is függ, hogy hol laksz, mióta van jogsid, milyen a bónuszfokozatod, stb.

2009. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kispolák? az egy gönc, nem ér semmit

ne mondd hogy olyan drága az olaj

A MOL Sprint 2T (ami már elég jó minőségű, én a tuning Simsonhoz is azthasználom és imádja) 2000Ft 1 liter de az az 1:40 keverék esetén 40 liter benzinhez elég. és az kemény 50 Ft literenként. Viszont egy alap Trabi 6-7 l körül fogyaszt szóval nemvészes

2009. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne vegyél ilyen szart.....a trabant nem autó hanem dodzsem.műanyag kaszni,"bivalyerős" motor,és fapados fos.ráadásul a lehető összes dolog ami tud elromlik rajta....sztem szánj rá kicsit többet(100 000-160 000)és vegyél egy suzuki marutit.japán!szerintem ez mindent elmond
2012. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és a maruti (800köbcenti) 4 l-t eszik.
2012. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!