Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy autót és az...

Vásároltam egy autót és az ülés aljára fel volt csatolva egy gps. Hogyan tudnám működtetni?

Figyelt kérdés

Nincs hozzá semmi, csak a gps...

Megéri venni hozzá tartót és kábeleket?

Mio c520 típusú!

Mennyit ér egy ilyen, ebben a formában?


Még nem sikerült bekapcsolni, gondolom le van merülve...


2013. okt. 17. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy telóm, nem cserélünk? Nincs hozzá töltő, se headset, ezért lemerült, de amúgy jó. Pénzért is eladó, csak egy töltő kell és fel kell tölteni!


(a proci meghalt benne, így kuka az egész, de ezt te nem tudod kideríteni ha nem mondom, csak miután megvetted tőlem, és vettél hozzá a töltőt is).

Így vesz minden normális ember működésképtelen elektronikus eszközöket. Ettől függetlenül madarat lehet fogni...

2013. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban? Adok érte mondjuk 500Ft-ot. Nem tudom pontosan melyik USB kábel való hozzá (MicrUSB? MiniUSB), de kb ennyi egy ilyen kábel, amivel legalább azt ki lehet próbálni, hogy tölthető-e, működik-e...
2013. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kozben rajottem hogy usb-n is lehet tolteni!

Be tudtam kapcsolni, mukodik az erintokijelzo, eleg gyors is!

Hogyan tudom ellenorizni, h mikori szoftver van rajta?

Hol tudom ratenni a legujabbat?

2013. okt. 17. 18:17
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, bocsánat, igazatok van...

De mostmár be tudom kapcsolni!

Kicsit elkapkodtam a kérdést...

2013. okt. 17. 18:18
 5/6 motoros1991 ***** válasza:

Én a helyedben nem buzerálnám.... lehet hogy direkt tette oda valaki!!! Azis lehet hogy ha bekapcsolod felrobban!!! Menj egy Nagy erdő közelébe és dobd el olyan messzire amennyire csak birod és fordits neki hátat... hogy ne is lásd hova esett!!!


Amugy kimész egy kínai fos áruházba és 1000ft ért kapsz egy töltőt meg egy tartót is, az első kátyuig le sem esik a szélvédőről de legalább tudni fogod hogy jó-e.

2013. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyomsz rá egy igo-t friss térképpel és örülsz neki. Hogy ezt hogyan kell azt ide had ne írjam le, de a gugli a barátod...
2013. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!