Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-ken miért nem működik az...

BMW-ken miért nem működik az irányjelző?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 15:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 21. 15:20
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Mert a BMW olyan szar konstrukció, hogy a felében gyárilag működésképtelen az index. Igaz, az igénytelen milliomoscsemetéket ez a legkevésbé szokta zavarni, sosem viszik szervizbe emiatt. Ezt már én is tapasztaltam nem egyszer a forgalomban... :)
2013. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sajnos ez BMW betegség. Nagyon sokszor az újakban sem működik, de a régiebbiekben pedig biztos csak akkor működnek, ha nem jár a motor. (Elakadásjelző)
2013. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

3-ason olyat jót nevettem, aranyos, ahogy magyarázza. :))))


Audikon sem működik, meg egyes VW modelleken. :)

2013. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor Suzukikon sem, főleg amiket nők vezetnek, pláne ha idősebb nő, és szar lehet bennük a gázpedál is ,mert képesek bevágni az ember elé, ha nem is jön mögöttem senki, kirúgja magár elém, hogy ot töttyögjön, ez csakis műszaki hiba miatt lehet.
2013. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az autók felén nem működik, legalábbis Budapesten. Hogy ennyi autón egyszerre kiégett az összes irányjelző, vagy csak kiment a relé, azt nem tudom. Ezek egy részén mégis működik valamennyire, csak alig látható. Az újabb autókon a ledes irányjelzők nappal alig észrevehetőek.

Másik ilyen két hasonló hiba sok autón a krónikus záróvonal átlépiticisz és a piroson áthajticitisz, ezek is az autók hibái, nem a sofőröké.

2013. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ja és hiába az autók fele nem indexel, azokat észre sem vesszük általában, csak a BMW-ket :)
2013. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Sőt a legújabbakba,már nem is szerelnek,csak plusz költség lenne :)
2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nos drágább autókon azért nem vesszük észre az indexelést mert a drága autó mellé a jogsit is megveszik,mellesleg olyan szőke cicák vezetik ezeket a gépeket akik biztos megdolgoztak érte.... :)
2013. okt. 21. 22:47
 10/27 anonim ***** válasza:
43%

Azt az irigy qva eget. Lehet nem dolgozott meg érte, de te bevennéd annyiszor a brét, egy kocsiért mint ő? Jaa, hogy azt már nem mi ? :D


Úgy vettem észre, hogy Budapesten a közlekedők 15-20%-a simán nem használ irányjelzőt, tökmindegy milyen márkájú autóban ül.

2013. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!