Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem sikerült a KRESZ...

Ha nem sikerült a KRESZ vizsgám, mennyi időm van, míg újra kell kezdenem az elméleti oktatást?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 15:39
 1/4 Sinead ***** válasza:
Sikertelen kresz vizsga után nem kell újra oktatásra járni. Tanulsz, és kérsz/kéretsz másik vizsgaidőpontot.
2013. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom... a kérdés nem ez volt... azóta nem jelentkeztem újra mert dolgom volt.. és hogy mennyi időm van, hogy letegyem a vizsgát, mielőtt még újra kéne kezdenem az a tanfolyamot?
2013. okt. 23. 17:30
 3/4 Sinead ***** válasza:

Értem, elnézést, akkor én néztem félre a kérdésedet.

Most hoztak be egy új szabályt, ami augusztus 15-én lépett életbe. Ami szerint, az oktatás első napjától 1 éved van letenni az elméleti kresz vizsgát.

[link]

Idézek: "Újdonság továbbá, hogy a tanulóknak az elméleti tanfolyam első előadásának napjától számított egy éven belül le kell vizsgázniuk. A határidőt elmulasztóknak újra kell kezdeniük a tanfolyamot. Ezt a szabályt az október 1-je után induló tanfolyamokra kell alkalmazni. "

Ha Október 1 előtt jelentkeztél, akkor rád nem vonatkozik a határidő.

2013. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, már megijedtem. :) Júniusba kezdtem, így akkor rám nem érvényes :) Még egyszer köszönöm :)
2013. okt. 23. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!