Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsőre sikerült a KRESZ és a...

Elsőre sikerült a KRESZ és a vezetés? Hány plusz órát vettetek?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a jogsimat, de minden ismerősöm azt mondja, hogy nem lehet elsőre megcsinálni. Nem azért mert senki nem tudna vezetni, csak mert megbuktatnak mindenkit, hogy többet fizessél. Plusz órát meg nem szeretnék venni, de szerintem úgyis mondani fogja az oktatóm, hogy vegyek...
2010. máj. 30. 11:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és B kategóriás jogsit csinálok!
2010. máj. 30. 11:27
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre, alap óraszámmal, úgy, hogy tanfolyam előtt egyszer nem vezettem. Az osztályból 10 mentünk, közülük 2en buktak egyszer kresszen, 1 ember rutinon. Messze nem lehetetlen elsőre átmenni.
2010. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hol. Vidéken sokkal kisebb a korrupció mint pesten, itt sajnos többnyire bele van kalkulálva az óradíjba még az is, hogy esélyes hogy megbuksz és vehetsz pár plusz órát.


Kresz egyébként nem buktatós, meg kell tanulni a kérdéseket és kész, csak a válaszok sorrendjét variálják, aki megbukik kresz-en az szimplán nem gyakorolt eleget, ehhez nem kell ész.

Egészségügy semmi.

Vezetés: ha ésszel csinálod akkor elég kell hogy legyen az előírt óra. Rutint -ha van- saját autóval is lehet gyakorolni, főleg a beparkolásokat. Forgalomra meg felkészülten menjél, mindig ismételd át előtte a KRESZt és akkor nem lesz gond.

2010. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden elsőre meglett, kivéve a forgalom, abból 3.ra mentem át! Épp most pénteken érkezett meg a jogsim!:))


Megmondom őszintén, ha újra kellene kezdenem , nem tenném!

Nagyon nehéz volt, főleg a forgalmi vizsga. Ami nagyon fontos, hogy mindig nyugodt legyen az ember , akkor nem lesz gond!

Én nem voltam éppen nyugodt , ez is közrejátszott a bukásoknál!

Meg szerintem a szerencsén is múlik, hogy épp nagyon jó forgalmat fogj ki!

De te még itt nem tartasz, így nem is részletezem!

Rutin sem vészes! Abból nem is vettem plusz órát, de forgalomnál elég sok pluszt vettem!


Ne izgulj!


Sok sikert!:)

2010. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. máj. 30. 11:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre meglett minden, kivéve a forgalom, pedig előtte már 3 éve vezettem. Vidéken vizsgáztam, mégis 2× megbuktattak ok nélkül. Persze próbálták megmagyarázni, de ma is ugyanúgy csinálnám, 5 éves jogsival.
2010. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


A 11:39-es embernek azt a véleményét én is támogatom, hogy ott a program a neten, de!!! ne csak abból tanulj, mert eléggé sz*r lesz neked majd forgalomban, ha nemtudod a kreszt. Én azt mondom, hogy az ilyen műszaki kérdéseket tanuld meg a programból, az első 10 témakör nagyon könnyű, ilyen alapból tudod dolgokat kérdeznek, meg kilehet találni.


A 3 pontosakat meg kell tanulni, van a tankönyvben egy olyan témakör, hogy Közlekedés lakott területen belül kb 150 oldal, de ebben van egy csomó kép és nem olyan összefüggő a szöveg, úgyhogy nem kell megijedni.

Ezt tanuld meg, mert így legalább tudod, hogy mitcsinálsz és nem csak begyakorolod a vizsgaköröket, mint pár osztálytársam...


Lakott területen kívül meg szinte csak a gázt kell nyomni, persze nem csak ebből áll, de lényegesen könnyebb, mint városban közlekedni.


A rutin is könnyű, mivel nembuktatnak sok mindenért.

Tehát van 5 feladat szegély mellé belás, gyorsítás, tolatás, szalom és egy választott feladat( inkább húzott feladat): emelkedőn elindulás, 2 beállás, szegélyes , meg az Y, de én még nemhallottam oylanról, aki azt kapta... :)


Ha van vki akkor írjon és végre lesz 1:D


Igazából tökmind1, hogy jutsz el az A feladatból a B feladatba, az a lényeg, hogy a gyakorlatokat megcsináld.

Ha 20x fulladsz le, elvileg nembuktathat meg.


A forgalom pedig szopatás... bármilyen kis szaron meghúznak, de!! A lényeg, hogy hibavonalért nem buktatnak, ha elindulsz a vizsgaközponttól (nekünk onnan kellett) és te! vezetsz vissza, akkor megvan a jogsid.

Behúz neked vagy 4-5 hibavonalat, meg pampog ott 5-10 percig, hogy így úgy aztán beírja az M-et, hogy megfelelt.


Igazából forgalmi, csak olyanért buktatnak, ami alapból bukás, tehát ha meg is buksz, tuti hogy vmi ilyesmin fogsz bukni.

2010. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kresz elsőre,rutin 2.ra,forgalmi 3.ra sikerült.Rutin az én hibám volt,nagyon izgultam.Forgalmi viszont a vizsgabiztosok szemétsége volt,kis hiba miatt megbuktattak,szerintem el volt döntve mielőtt még beültem volna vezetni.A harmadikon is végig beleszólt,szemétkedett a vizsgabiztos,de mivel nem hibáztam átengedett.
2010. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden elsore sikerult. a forgalomban 5en voltunk a csoportbol., en voltam a negyedik.csak en mentem at.az elottem levokbol ketto bekanyarodott az egyiranyuba(a vizsgabiztos azt mondta h a kovetkezo lehetosegnel forduljon jobbra, azokmeg a kovetkezonel befordultak)a harmadik rajott a szivatasra de zebran elozott motorost :-( az utanam levo csaj annyira izgult hogy a teleprol kikanyarodva mar hibazott, johetett is vissza.en nem izgultam, tudtam hogy benne van a pakliban hogy meghuznak.de minden siman ment.remelem neked is szerencsed lesz.

sok sikert

2010. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én egyedül jártam kresz oktatásra is meg mindenhova. elsőre sikerült az eü a rutin a kresz és a forgalmi is
2010. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!