Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy mitsubishi EVO VII 2litere...

Egy mitsubishi EVO VII 2literes motorral menyire felelne meg mindennapi használatra, munkába járáshoz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen távol van a munkahely? Egyébként maximálisan megfelel.
2009. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12km, gondoltam megfelel családi és sport autónaik is egyben
2009. nov. 12. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

EVO nincs is más motorral, csak 2 literes turbóssal.

Ismerek pár embert aki mindennapos autónak használja, de azért fogadd el a tényt, hogy nem takarékos motor, 15 liter/100km körüli fogyasztással számolhatsz nyugodtan.

2009. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég lesz a teljesítménye. Bár egy kicsit sok is munkaautónak, egy 0.8-1.2-es motorú más típusú autóval is el lehet menni 12 km-re. Viszont családinak azért jobb.
2009. nov. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
családi autónak 1 EVO-t??? meg munkába járásra??? :D ez a típus megszégyenítése... arról nem is beszélve, ha valaki még soha nem vezetett (én se vezettem még) ilyen bitang erős dögöt, az valszeg a 12 km-en vagy 1 családi kiruccanáson az árokban végzi majd vele... ha van tapasztalatod ilyen erős gépekkel, akkor hajrá, tuti nagy élmény 1 ilyen verda :)
2009. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért végezné az árokban? Az EVOban egy haldex rendszerű önzáró difi van, nem valami sz*ros FWD. Szinte derékszögben kanyarodik 200-nál! :D Nem mellesleg a KRESZ az EVOra is vonatkozik ám... Mondjuk a benzinnel bőkezűen bánik, de ez már a tulaj baja lesz, de tény, inkább tankolnék én is egy EVO-t, mint egy MATIZ-t...


(Létezik belőle egyébként 2.5-ös is, kimondottan versenycélokra.)

2013. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfelel, vagyis úgy mondanám, hogy ha én most megtehetném, hogy egy ilyen autót vegyek, és fent tudnám tartani akkor nem haboznék örülnék mint egy kisgyerek és mennék vele mindenhova, mindegy, hogy munkába járás vagy családi autónak a lényeg, hogy mész vele már az egy élmény. Szerintem jobb érzés egy EVO val kezdeni a napot a munka elött mint egy átlagos autóval unottan.
2016. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!