Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Aprilia valóbán feléleszti...

Az Aprilia valóbán feléleszti az RS 250-et?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy cikket, nem biztos forrásból de már repesgetik hogy a Noale-i gyár feltámasztja az RS 250 gyorsaságit. Személyszerint nagyon örülnék neki, úgyanis az RS széria meghatározó szerepet töltött/tölt be az életemben. Ha újra elkezdik gyártani, szerintetek a pörgős 2T blokk kerül bele? Van rá esély hogy a Rotax 257-es blokkjával repesszen?
2013. okt. 24. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

igen valószínű h feléleszti ugyanis beszáll a 250 és 300-as versenybe, de nem a 2t versenyblokkos rotax-ok kerülnek bele, hanem a 4t-s motorblokkok.

Legalább is én ezt olvastam és nézz youtube-n szét ott már van róla vidi sztem, mert már nem mai keletű ez a dolog.

2013. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a megerősítést. ha te már találtál videót, belinkelhetnéd mert én még nem akadtam rá. Reménykedem benne hogy azért kidobnak egy sorozatot a 2T-s blokkal is, imádom a 2T pörgős hangját és azt a hatalmas erőt amit éreztet. 26 évesen még mindig a kétütemű RS-eket hajtom (jelenleg is egy 250-es RS-t) :)
2013. okt. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!