Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik adtak pénzt forgalmi...

Akik adtak pénzt forgalmi vizsgánál akkor azok hogy adtak?

Figyelt kérdés

Hogy beszéltétek meg az oktatóval, hogy akartok adni pénzt a vizsgabiztosnak? Hogy adtátok? Borítékba? Vizsga előtt? Oktatónak és megkértétek adja oda? Hogy történt?



(Nem olyan válaszokat várok, hogy ne adj meg stb. mert nem azt kérdeztem, hogy Adjak-e vagy nem, köszi :D )



2013. okt. 25. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és akik adtak azok mennyit? Nem muszáj pontos összeg elég annyi, hogy 5-10 között vagy 10-15 között.
2013. okt. 25. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
40 és 50 között minimum. Mit akarsz te 15 ezer forinttal? Ki is röhögnek. Hol csinálod a jogsid? Csak hogy véletlen se járjak arra.
2013. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott ahol te fogsz közlekedni :D
2013. okt. 25. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan tudsz vezetni, akkor ingyé' megúszod. "Hálapénzt" nem nagyon szoktak, max. oktatónak (én adtam az enyémnek, ritka rendes tag volt, nagyon bírtam) ha meg le akarod fizetni, akkor arra készülj fel, hogyha nem egy korrupt p*cs a tag, akkor felnyom, és annak csúnya következményei lehetnek. De ha mégis adsz, akkor előtte azért érdeklődj, hogy a vb elfogadja-e, és nem-e te kúrsz rá. Én csak belecsúsztatnám a zsebébe a két 20-ast. Mégis jobban ki lehet magyarázni, mint egy borítéknyi pénzt. Ha esetleg lebuktok.
2013. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, meg fogom érdeklődni az oktatótól, hogy milyen lesz a vizsgabiztos. Olyan tag-e aki elfogadja-e vagy nem, érdemes-e. Szóval nem biztos, ez a pénz dolog, de az oktatónak fogok adni köszönetként is, hogy amiért nem kiabált, végig nyugodt volt, nem harapta le a fejem, persze ezt az első órán elmondta, hogy nem olyan típus aki idegbeteg.
2013. okt. 25. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
-ek
2013. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem biztos, hogy adok, amúgy is a vizsgabiztos attól megbuktathat ha olyat hibázol. A második, hogy nem te vagyok, hogy ku*vákhoz járjak :) Meghagyom neked :)
2013. okt. 25. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az iskola pénztárjába fizetem 11.000 Forintot. Oszt utána levizsgáztam, és ennyi. Amúgy kérdeztem én is az oktatóm, hogy mennyire korruptak, és azt válaszolta, hogy a vizsgabiztosok többnyire nem, általában a hálapénz az oktatók zsbében marad, a vizsgabiztos egy fillért sem lát belőle. A tanuló meg nyugodt, hogy kicsengette, ezért jól vezet, és átmegy.
2013. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!