Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek? Aprilia RSV4...

Szerintetek? Aprilia RSV4 Factory vagy Ducati 1098?

Figyelt kérdés

Vélemények, érvek, ellenérvek? Télen szeretnék novemberben szeretnék motort vásárolni, és e két típus között vacilálok.

itt a link a kinézett motorokról:

Aprilia:

[link]

Ducati: [link]


Kérem, hogy csak értelmes kommentek legyenek, és ne az hogy inkább vegyél x és y motort. Ez a két típus érdekel, ezekről szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni. Köszönöm!



2013. okt. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt le kell szögezni hogy elsődleges szempont egy motorvételnél, hogy fogom-e tudni szervizeltetni a közelemben, és kapok-e hozzá alkatrészt. Ha ezen túl léptünk, akkor kilehet alakítani egyfajta szimpátiát. Nem szeretnélek meggyőzni a japán gyártástechnológia kiválóságaival ami jóval több rétegnek elérhetőbb, nem mondható el ugyanez az Olasz motorgyártásról(tudom a robogózásban élen járnak ők is, de a nagy motorjaikat dupla áron kínálják a név és presztízs miatt)

Hogy mondjak jót is és bíztató dolgot is a Ducati megfelelőbb választás lesz, RSV-t hanyagolnám.

2013. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért bízok az olasz motorokban, mert az AF1 (Futura, Sintesi) és RS (50ccm, 125 ccm, 250 ccm, Extrema) szérián nőttem fel, meghatározó az életemben az Aprilia és az olasz motorok. Hogy is írjam, hogy ne tünjön rongyrázásnak, a gazdag(abb) társadalmi réteghez tartozom, nem okoz gondot a motor vételára. Szerintem nem magas az olasz motorok ára, mert lényegesen erősebbek és biztonságosabbak, ami számomra fontos, ítt azt értem hogy a váza jóval erősebb és strapabiróbb, a fékek szintén jobbak, a futómű is lényegesen jobb, mint a Yamaha vagy Honda stb-é. Szervizeléssel nincs gond, szomszéd nagyvárosban van Aprilia szalon és szakszervíz is, de a Ducati szervizelésével is foglalkoznak. Ma kipróbáltam mind a két belinkelt motort, nekem meggyőzőbb volt az RSV4.
2013. okt. 26. 19:23
 3/4 anonim válasza:
Mind a két motormárka kiváló, de inkább Ducatit mert tapasztalatom szerint sokkal megbízhatóbb és nem bezlve arról hogy a hangja ezerszer markánsabb. De persze a t döntésed!
2014. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, köszi a választ. Végül az RSV4 mellet döntöttem, nagyban befolyásolt az is hogy az Apriliákon nőttem fel, végül hű maradtam hozzá, valamint kipróbáltam mindkettőt és jobbnak éreztem az Apriliát.
2014. márc. 7. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!