Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég egy SUZUKI SWIFT 1.3...

Lasziroger kérdése:

Nemrég egy SUZUKI SWIFT 1.3 GL gyártmányú 1997-es gépjármű tulajdonosa lettem. Vezérműszíj szettet cserélnék benne. Az a kérdésem melyik a legjobb márka, amiben érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
continental
2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az SKF és a Ruville jók, de az egyel olcsóbb kategóriás Dayco-val és Jakoparts-al sincs gond. Én ezek közül választanék.
2013. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2013. okt. 29. 09:24
 4/12 A kérdező kommentje:
A vezérműszíj szett cserélése mellett, ami ugye áll egy szíjból és görgőből, mit érdemes még cserélni? Gondolok itt a vezérműszíj feszítő csapágyra. Ezt is kell cserélni?
2013. okt. 29. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:

szíj, feszítőgörgő, esetleg vízpumpa. ha nagyon akarod még az ékszíjat is lecseréltetheted, de mást nem kell!

de mivel most vetted a kocsit érdemes még cserélni: motor olajat olajszűrővel(ezeket fokozottan ajánlott), levegőszűrőt, esetleg még gyertyákat. :)

2013. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor feszítő csapágyat nem kell cserélni? Olajat azt cseréltem, olajszűrőt és levegőszűrőt is.
2013. okt. 30. 05:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap megálltam a Swift-el, leállt motorrral bekapcsoltam a vészvillogót, hogy tudjam biztonságban intézni dolgaimat, majd röpke 15 perc leforgása után újbóli indításnál nem indult az autó. Magyarul leszopta az aksit a vészvillogó. Barátom azt mondta, hogy azt látta amint a vészvillogó mellett felváltva a helyzetjelző is bekapcsolt. Mi lehet a baj?
2013. nov. 1. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:
valami el lett gányolva a bekötéseknél, mi más lehetne ha olyan lámpát is kapcsol amit nem kéne? :D
2013. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt is át kell vizsgáltatni rajta. Szerdán viszem vezérműszíj cserére, szíj Contitech, görgő SKF lesz benne. No meg a vízpumpa is cserélve lesz ékszíjjal együtt.
2013. nov. 1. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
csapágyat nem kell cserélni, de ha már ott jársz még egy benzinszűrőt is cseréltethetnél, amit még érdemes. pár ezer ft db-ja, de sajnos a legtöbb ember le*arja a cseréjét. aztán ha eldugul és nem megy a kocsi elég kellemetlen a szitu.
2013. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!