Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 96-os miért...

Suzuki Swift 96-os miért nincs fűtés?

Figyelt kérdés
A következő a gondom el éri az autó az üzemi hőfokot 1-2 fokozatban viszonylag jön a meleg de az felett semmi.Ha magasabb pörgettem a motort akkor jobb a fűtés de ez így nem jó.A radiátort ki nyomattuk ahogy tudtuk.Mi lehet a gond még?
2013. okt. 28. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem levegős a rendszer? nincs benne nagyon régóta hűtőtömítő?
2013. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A rendszer biztosa nem levegős! hűtőtömítő? ezt nem igazán értem le írnád hátha ez segíteni.Köszönöm.
2013. okt. 28. 18:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve az alapjáratom 1500 körül meg torpan de szépen vissza megy bár néha ha üresbe teszem nem csak ha lassítok az autóval nem lehet hogy ennek is valami köze van hozzá?Pcv szelep cserélve!!!
2013. okt. 28. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

egy vegyszer, amit arra szolgál, hogy a hűtővízbe töltöd, és ha van valami hajszálrepedés, vagy lyuk a hűtőrendszeren akkor ez eltömíti, mert levegőre szilárdul, és ahelyett ,hogy kifolyna, "beleszilárdul" a lyukba... azt persze nem írják, hogy ha leereszted a vizet átmosás nélkül, és ez benne van, akkor levegő jut ugye a rendszerbe, és szereti eltömíteni azt is amit nem kéne...

ha valóban nem levegős a rendszer és meleg a víz, akkor a keringéssel van probléma, valahol leszűkült a rendszer, én arra tippelnék, hogy a kis fűtőradiátor szálaiban van lerakódás, és csak kis része átjárható a csatornáknak, ezért nincs fűtés kis fordulaton, és ezért fűt csak magas fordulaton a kocsi, mert akkor gyorsabban keringeti a vizet, ezért tud valamennyi meleget adni

szét kéne szedni, és átfolyatni rajta meleg vizet, megnézni felmelegszik-e az egész, vagy csak 1 kis része

2013. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha jól értem a fűtőradiátor gondra voksolsz te is.Ma meg próbáltuk ki nyomatni Szi-Ti tisztítóval de nem sikerült vagy mi rontottunk el valamit vagy a tipp rossz hogy ezzel próbáljuk meg ki pucolni.
2013. okt. 28. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello,érdekelne hogy mivan mert ugyanez a gondom
2015. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!