Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnak mért eshet le a lánca?

Simsonnak mért eshet le a lánca?

Figyelt kérdés
egy Star blokkos simsonról van szó. Nagyon sokkat dolgoztam már vele, sok problem sok újítás, a fogaskerekek (16-16) láncok teljesen újak, és előjött még az újítás elött egy olyan probléma hogy a blok beremeg, beráng és olykór leis dobja a láncot, ez menet közben egyre gyakrabban előfordúl, a remegés akkora, hogy még a lábtartót is letörte. Tippem sincs mi lehet a baj. De a probléma elött körülbelül több mint 1 évig nem volt semmi problem. Majd néha-néha előfordúlt a remegés a blokba (egy pillanatnyi idejig tart) nem adtam neki nagyobb jelentőséget, majd később elszakadt a lánc, a fogaskerekek szétvoltak kopva, ezután kicseréltem, minden príma egy kis idejig, csak néha remeget és azóta már menni se tudok vele 50-100 métert.

2013. okt. 29. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
blokk tartó gumi szilentek?
2013. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha hajít a főtengely akkor egy bizonyos fordulaton a motor rezonál ez lehet erősebb is, gyengébb is. De nem biztos hogy ez az oka.
2013. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!