Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni autóba 12...

Érdemes venni autóba 12 voltos hősugárzót?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek van, annak volt értelme megvenni?



2013. okt. 30. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából ez arra jó hogy picit kiegészítsd az autó fűtését.

Nálam például jó a fűtés, sokszor már télen is 15-20 perc után le kell kapcsoljam mert meglehet bent dögleni a melegtől, én meg nem szeretem a túl nagy meleget az autóban főleg ha nyakig be vagyok öltözve. Ez maximum arra jó ha a hátsó részre nehezebben jut el a meleg levegő te meg elől már megsülsz azt a kütyüt bedobod hátra az utasoknak ők odarakják ahová gondolják és ez küldi oda a meleget közben elől meg nem feltétlen muszáj fűtened.

A céges autómban van pont ugyanilyen, mivel elég messzire kell vinnem az embereket időnként, főleg ha a fő telephelyre megyünk anyagért és viszek pár embert hogy segítsenek akkor ez kivételesen hasznos tud lenni.

2013. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk még ment a vállalkozás,volt ilyen igen, a 9személyes kis buszokban hátul mert oda nem ér el az a fütés ami elől jön,ha ilyenre gondolsz akkor igen érdemes venni,kisebb 5személyes személyautóba sztem nem.
2013. okt. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerősnek volt. Azt mondta, hogy nem túl hatékony. A szélvédő tövébe téve, annak gyorsabb leolvasztására hatékony lehet. Inkább ilyesmit szerelnék az autóba, mert előfűti a blokkot is és kíméli a motort:

[link]

2013. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!