Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez most akkor nagyon tré...

Ez most akkor nagyon tré állapotban van, vagy érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó a hirdetés szövege. Elröhögünk rajta meg minden, de tény, hogy a motorra azért elég sokat kell költeni és ahhoz képest szerintem baromira magas az ára. 16 éves motor és ennyi hibája van, nagyon nem ér 300 ezret... Persze reméljük az is a vicc része.


A hirdetőről úgy nem mondok semmit, ilyenből nem is szabad leírni senkit, kiben nem lappang ilyen stílus, max nem írja ki netre. De attól még benne van és egy mocskos ember és rohadtul szánalmas az aki őt valami baromnak könyveli el már ez alapján. Hívd fel, beszélj vele, ha ott normális, menj el s nézd meg a motort. De lehet nem is a jelenlegi állapotában van lefotózva. Nekem a gumi is jónak tűnik, meg a ragasztást se látom. Meg, hogy a plexi nem úgy áll mint kéne.. Szóval ezt tudakold meg azért. Megjelenésre egyébként szerintem jó.

2013. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint a képeken nekem jó állapotúnak tűnik teljesen. Lehet ő megvette jó állapotban, ő is vágta haza, ám előtte készültek a fotók és csak ráfogja az előző tulajra a mostani állapotról pedig nincs kép. Vagy nem tudom, érdekes annyi szent.
2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max alkatrésznek.
2013. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hírdetéseknél nézem a hátteret is, hogy hol fotózták, milyen a kertje stb. Sokmindent elmond a tulajról (putri, panel, stb.). A kertje rendezett, ápolt. Lehet, h csak hirtelen felindulásból írt így. Ha telefonon normális, akkor megnézném.
2013. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

nem láttál te még kókány gépet ha szerinted ez alkatrésznek való, én nem 1 nem 2 motort néztem meg mikor az enyém vettem, hát hanyatt testem milyen gányolások voltak rajtuk, kb a végtelenségig sorolhattam volna, a hibákat, de inkább ott hagytam a francba... ez a "pár" dolog amit felsorolt a srác, még teljesen korrekt mennyiség, és legalább nem úgy mész oda, hogy "megkímélt, rendszeresen karbantartott", hanem tudod mire számíts...

2013. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!