Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xara Picasso vagy...

Citroen Xara Picasso vagy Peugeot 307, esetleg Ford Focus? Melyik a legjobb ezek közül? Nagy álmom a Picasso, de a férjem szerint nem jó kocsi, sok vele a baj.

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 05:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem így értettem. Odafigyeléssel,megfelelő olajcserékkel, stb.

Kérdés: miért volt meg 7 évig ha hulladék volt?

Mik voltak azok a hatalmas gondok?

Nekem ha az autóm szar, és 1 évig csak a szervizt járom vele, eladom.

2013. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:@ Ó!Hát akk.most nem tudom mi legyen.Olvasgatok,sokat.Bár lenne ismerősöm akinek van Picassoja,ki is tudnám próbálni....:-P
2013. nov. 2. 05:36
 13/15 anonim ***** válasza:

jártál egy jó fórumon :) (nem ezen)

Nekem tudod mi nyert pl egy toyotával szemben?

Ugyan ilyen idős toyota avensis, ilyen paraméterekkel 1,5 misivel drágább.

Nem írtál árat, életkort. 10-12 évtől már nincs olyan autó amit ne kellene szervízelni. Na jó, lehet, de 100-ból 1.

2013. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a Xsara Picasso, nem szabad a kis motorral venni és olyanoktól, akik nem törődtek vele, kb. ennyi a titka. Lehet, hogy egyesek csúnyának tartják (tény, hogy nem olyan konzervatív forma mint a 307 vagy a Focus), de óriási tér van benne. A másik kettő meg megbízhatóságban kb. egy kategória, viszont én 800.000 alatt nem ezeket nézegetném.
2013. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

800 alatt nehéz jó autót venni, ez tény!

De mivel a picasso szinte sosem volt céges autó, sőt, sokszor 2. autóként használt, ezért kifogható belőle jó darab,csak keresni kell.Én majdnem egy évig kerestem autót.

Nagyon nem bántam meg.

2013. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!