Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskolában tanulok és...

Autósiskolában tanulok és elhagytam a bizonylatot, amit a befizetésné kaptam, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tudom, elég érdekesen hangzik, de bárkivel megeshet. Már 2 hónapja elkezdtem a vezetést (forgalomban), és rengeteg problémám volt az oktatómmal (nem jött a megbeszélt időpontra, csak órákkal később,hetekig nem vezettem, nem figyelt oda rám stb). Most oktatót váltottam, de a kartonom megszerzésével is rengeteg problémám volt. A kartonomat a cseréig nem is láttam, majd mikor közöltem vele, hogy ez így nem megy, felhívott hogy írjam alá. 5 helyett 7órát. Azt még le is nyeltem nagy nehezen, de utóbb kiderült, hogy elkavarta valamerre a befizetésemről szóló bizonylatot is, nekem meg azóta ellopták az irataimat (és nyilván köztük volt ez is). Pech, de bárkivel megeshet. Ilyenkor mi a teendő?

2013. okt. 31. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod igazolni, hogy befizetted, az autósiskolától elvileg még elkérheted a nyugta másolatát. Kell, hogy legyen nekik is egy példány. Ha nincs, akkor kérdéses mi alapján adóznak, ezt tőlük is megkérdezheted és említheted az APEH-et, szerintem mindjárt elő fog kerülni az a bizonylat.
2013. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálom. Szombaton megyek először vezetni az új oktatóval, aki az iskolavezető. Telefonban sokat segített, meg kedvesnek tűnik, remélem nem lesz több baj, mert ez így eléggé kiábrándító.
2013. okt. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!