Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha betöltöttem a 24-et akkor...

Ha betöltöttem a 24-et akkor mehetek rögtön "A" korlátlanra vizsgázni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a jelenlegi szabályozás szerint.


De érdemes számolgatni, mert lehet anyagilag jobban jössz ki, ha B-ről két lépcsőben továbbképzed magadat és úgy jutsz a legmagasabb motoros kategóriához.

2013. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem egészen értem . Mit értesz az alatt hogy 2 lépcsöben képezzem magam tovább ?

Ha rögtön A korlátlanra megyek akkor az drágább mintha 2 lépésben jutnék el odáig ?

2013. okt. 31. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy drágább. Ha motorozni kezdesz elég sokat fogod tapasztalni, hogy idehaza nem feltétlenül minden logikus.


Szóval nézd meg mennyi a sima korlátlan, illetve mennyi B-ről A1-re, onnan pedig tovább verzióban a költség.

Logikusan a két tanfolyam drágább lenne, gyakorlatilag viszont egy ismerősömnek így 30.000 forinttal olcsóbbra jött ki. Abból pedig lehet valami felszerelést venni, mert ugye kötelező abban vizsgázni (ha levizsgáztál már csak ajánlott, de pár farmerben motorozás után érezni fogod hogy bizony nem felesleges).

2013. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ennek utána érdeklődöm mindenképpen.
2013. nov. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!