Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emisszió méréssel kimutatható...

Emisszió méréssel kimutatható ha egy benzin autó eszi a zolajat?

Figyelt kérdés
Konkrétan 2,5 liter olaj / 2700km / 3 hét. 1.8 ford CSDB

2013. okt. 31. 14:37
 1/5 A kérdező kommentje:
az olajat. :)
2013. okt. 31. 14:38
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell kimutatni ha te is látod. meg kell nézni, mi lehet, leginkább tömítés, szimmering.
2013. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. objektíve érdekelne a dolog. mikor megvettem a kocsimat, előtte megmérettem az emissziót. minden jó volt, most meg kiderül hogy olajzabáló. Ezért a kérdésem továbbra is áll, mindenféle egyéb feltétel, körülmény figyelembe vétele nélkül.
2013. okt. 31. 22:49
 4/5 Zsolti983 ***** válasza:

Gondolkozz logikusan!

Az emisszió mérés, magyarul a káros anyag kibocsátás mennyiségének a mérése. Igaz?

Ha egy autó eszi az olajat, vagyis elégeti, akkor egyértelműen több káros anyagot fog kibocsátani, amit szemmel is láthatsz, hiszen FÜSTÖL!

De a kérdésedre a válasz IGEN!

2013. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Zsolti! Nekem is ez a logikus. A műhelyben ahol átvizsgaltattam meg csak habogtak, hogy ezt mindíg így mérik....

:(

2014. jan. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!