Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "garázsban tartott –...

"garázsban tartott – keveset futott – nem dohányzó" Ezek már közhelyek a használt autós piacon?

Figyelt kérdés
Komolyan szinte minden hirdetéshez oda írják. Csomószor olyanhoz is, ahol az eladásra kínált autó látszik hogy telephelyen, vagy szalonba van fotózva. Ott egyáltalán honnan tudják hogy az előző tulaja rendszeresen garázsba tartotta, nem dohányzó volt?!
2013. okt. 31. 17:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Meg bìznak benne ...... :D
2013. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2. női tulajdonostól, idős orvostól, rendszeresen szervizelt...


Ja, persze!

:D

2013. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt is sztem csak minden be lett extrázva, főleg alul:

Amerikai modell, szövegbe meg magyarországi

aztán első tulajdonostól,második tulajdonostól,hölgy tulajdonostól,mozgássérült ez komoly?

itt is minden f-aszság össze van irva

2013. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hirdetés szövegek egy az egyben óriás közhelyek. Sőt, ha kérdezel, akkor is hülyeségeket mondanak. Egyszer egy használt 2000 ccm benzin + automatás kocsit néztem. Felhívtam őket, hogy mit lehet tudni róla. A válasz: a kaszni, festés jó állapotú, a motor és a váltó megbízható működése garantált.

El is mentem megnézni. A küszöbök kirohadva, sárhányók leszakadva (a rohadás miatt), a motor pedig hidegen gyakorlatilag egyáltalán nem működött (50%os gázpedál állásnál már nem akart lefulladni üresben :-))

A váltó működéséről semmit nem tudok, mert ezek után már nem is váltottam D-be...


És simán beadják a rossz vakert az embernek komoly nagymúltú cégek! Valószínűleg azért, mert velem ellentétben van aki be is szopja... Az ilyen nem kereskedő, csak egy ki.--ott kupec.

2013. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@42%


Szerintem maga a hirdetés is kamu. A képek túl igényesek egy ilyen kókler hirdetőhöz képest.

2013. okt. 31. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: az még hagyján, de minek egy ilyen autóhoz 21 alufelni? :D

Ráadásul írja, hogy

"Tető: Fix üvegtető", aztán alul meg hogy fekete tetőkárpit.


A magyarországit viszont lehet hogy a vonóhorogra értette :D

2013. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MO-on ez kell, ha leírják a hibákat, meg sem nézi az ember. Persze ingyen akar költségmentes autót, na az ilyeneknek kívánok sok sikert, meg olcsón egy kiglettelt 600e Km-ről visszatekert csodajárgányt :D
2013. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!