Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Dio végsebesség felhúzása?

Bela969669 kérdése:

Honda Dio végsebesség felhúzása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra gondolok pontosan hogy lehet fel húzni a sebességét egy kicsit. Munkába járáshoz kell vidékről egy 35-40Km-es távolságra és valljuk be 60-nal elég hosszú út. De a tuning csak normális keretek közt.
2013. nov. 2. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni akarok, de jól átgondoltad ezt? 40km nagyon sok napi szinten. Nem csak neked, de a robogónak is.


Tuningolni nem éri meg semmilyen 50-es motort, mert az a megbízhatóság, és főleg az élettartam rovására megy. A 60km/h egy Dio-tól ideális, ennél többet nem lehet tőle elvárni.

Ha motorral akarsz járni, akkor én javaslom, hogy vizsgázz le 125ccm-es motorra. Az már maradéktalanul alkalmas erre a feladatra.

Nincs B-s jogsid? Mert akkor csak a könnyített A1-et kell letenned.

2013. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tuning nem jó ötlet meg nem lesz megbízható a motor és a fogyasztása is megugrik tőle.

Egyébként a 60km/h végsebesség nem azt jelenti hogy 60-al tudsz vele menni 40km-t egyhuzamba.

Nekem egy Malaguti F12 van és alattam a 80at megy.

Én 10km-re járok vele és 70-el húzom neki. De nagyobb távot már nem tennék meg 70-es utazósebességgel. Végülis 70-nél se eszik többet, többször mértem a fogyasztását.

Itt a tél a nyakunkon, most már úgyse nagyon tudsz robogózni. Gyűjts tavaszig és én azt tudom tanácsolni hogy egy nagytestű olasz robogót vegyél.

Én tavasszal veszek másikat és 100ért szeretném ezt eladni úgyhogy ha ennyi pénzed van akkor nézegetheted az eladó motorokat.

2013. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 rakétát tegyél fel rá. Ha elég nagyok akár hangsebesség felett is tudsz vele közlekedni.

Az hogy milyen irányban az már kétes.

2013. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!