Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat az alapjárat...

Miért rángat az alapjárat gyertyacsere után?

Figyelt kérdés

18 éves honda civic, benzines, kicseréltettem autószerelővel a gyertyákat és mióta bent vannak az új gyertyák alig észrevehetően rángat az alapjáraton a motor.


A régi gyertyákkal nem volt semmi gond, cseréltem őket mert már kevés volt rajtuk az elektróda, kb. 80-100 ezer km óta benne voltak.


Azt mondta a szerelő, hogy azért lehet mert még nem kokszolódtak az új gyertyák.Szerintetek mitől lehet?Hogy lehetne orvosolni?

Ugyan olyan gyertyák ez biztos, motorkód alapján kértük az autósboltba, rendesen be lett szerelve.


2013. nov. 3. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mazda 3 2010-nél ugyanez. Szerelőtől eljövet nem ràngatott. Màsnap alapjàraton is, illetve 2-esben 2500 fordulatig... Trafó is volt cserélve.. Ha autópàlyàn jól meghuzatom 5500-ig akkor egy darabig újra rendbejön minden. Elég idegesítő...
2020. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!