Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb?

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Suzuki drz 400e // yamaha wr 426f // ktm exc 520(vagy 525)

Melyik a legjobb ezek közül? endúrózni és supermotozni egyaránt használnám.

Az a baj hogy az eszem a drz-t választaná, de a szívem a yamaha és a ktm felé húz. A drz szinte elnyűhetetlen, de a wr és a exc is megbízható ha be vannak tartva a szervízperiódusok. De a drz is nyújtana olyan vezetési élményt mint a másik kettő? tudom hogy a wr futóműve felülmúlja a másik kettőjét, de menyivel?


Ha ott lenne előttetek ez a három motor, és egy göröngyös földes útén kéne végigmennetek, vagy túráznátok az erdőben akkor melyik motort választanátok?



2013. nov. 3. 22:05
 1/1 anonim válasza:
Szeva! Nos érdekes kérdés... A DRZ-t sokan szeretik, mert azt mondják igénytelen. És gyakorlatilag elnyühetettlen. Az ink. Supermotornak,mivel nehéz.(ez terepen átok) WR: haveromnak vot egy fiatal "hangvillája"... többször vitte szervizbe, mint ült rajta. A végen menet közbe leszakadt a gyújtástekercse. Ő vett egy 2004 es 300 exc csak erdőzni, a vicc az hogy a faterja nagy yamahas volt(benne van valami kulbba.Independent eagles(erdély)) Azóta az öreg 400-as exc vel tolja:D KTM: nekem egy 520-as exc van... 2003. Elég nagy mocsarakban meg sárban gurultam vele... még sose hagyott ott. 1 éve van meg, olajcsere es gumicsere volt eddig. Mivel nagyon megszerettem, tavasszal kap egy supermoto szettet... én szívesebben ajánlom a 520 at vagy az 525 vagy akar egy 400 as at! Szerintem te is szeretnéd!!
2013. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!