Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800 lóerős extrémtuning autó...

800 lóerős extrémtuning autó magyarországon kap forgalmi engedélyt?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=DwiNkiBjfck ehhez hasonlóra gondoltam,ismerem a gazdáját amerikában valamikor én is ott éltem.Dolgoztam is abba a műhelybe és ismerem a tuning fortélyait,szeretnék egy hasonló subarut én is de nem tudom kap-e forgalmit? Sajnos kétlem,hogy igen már csak irigységből se.Amcsiban ez nem gond.

2013. nov. 6. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod fizetni a luxusadót akkor nincs gond szerintem.
2013. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a yardok biztos fognak párszor igazoltatni miatta..
2013. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt sem gond. Kívülre nem kell semmi illegális nem szabványos csicsa ,az meg hogy mi van a motortérben megbuherálva nem fogja a rendőr megkérdezni, és teljesítménymérő pad sincs a zsebében. Műszaki vizsgán meg jattolsz és átmész gyári adatokkal. Ennyi.

Ha kintről hozatsz már egy eleve tuning kocsit és azt akarod legalizálni az már bonyolultabb de a pénz itt is segít. Korrupt ország vagyunk ugyebár.

2013. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Remélem, hogy nem kap.
2013. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Mivan utolsó irigykedsz? Hülye faxkalap hamár nem tellik, akkor ne legyen másnak se mi?


Szánalom.

2013. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Luxusadó már évek óta nincs.


Ahogy írták, a rendőr nem tud teljesítményt mérni, szerintem az NKHnál sem nagyon tudnak. Meg tudok olyan helyet, ahol alvázszám és fék nélküli pótkocsi levizsgázik, akkor majd pont ez nem fog? :D


Tényleg nagyon korrupt ország vagyunk :D

2013. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Műszakin nem néznek teljesítményt, csak féket és futóművet, azt meg úgyis brutálisat raksz alá ha nem akarsz meghalni az első kanyarban. Az egyetlen ami buktató lehet, az a károsanyag kibocsájtás, és a hangerő, így érdemes lenne megtartani a régi ECU-t meg a kipufogó rendszert, és visszarakni műszakira, rendesen, csendes dobot, katalizátort.
2013. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
56%

Ha "valamikor Amerikában éltél", akkor tudod , hogy Amerikába a legrosszabb út is jobb a magyar legjobbnál. Eltudom képzelni milyen élmény lehet, amikor padlógázzal elindulsz és megállít egy tankcsapda méretű kátyú. Amúgy 530000 körül van a teljesítmény adó rá évente, add hozzá a fogyasztást is, mert nálunk jóval több a benzin, mint az USAba.

Veszel egy gyári subarut bőven elég lesz Magyarországra és az se épp egy lassú kocsi. Amúgy meg tök nyolc, hogy mivel állsz a dugóba. Jaja tudom tuning huszárok "pálya pálya", igen évente 2x...

2013. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az 530 000-res teljesítményadó hogy jött ki ? Mennyi a legerősebb utcai Impreza gyárilag? Egy 2013-as 340 lovas teljesítményadója évente 87 000 forint...
2013. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

[link]


2013 as 340 lovas subaru teljesítmény adója évi 260820

2013. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!