Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miképp zajlik egy forgalmi...

Miképp zajlik egy forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azt szeretném töletek kérdezni hogy miképp zajlik egy ilyen vizsga.


Ugy részletezve ezekre lennék kiváncsi:

- Hány perces a vizsga? Most 2013 -ban a Rutint is hozzá adják a forgalmi vizsga idötartamához?


- Ugye elindulásnál kell ellenörizni a Kreszben elöirt kötelezö tulajdonságokat. Ez bele számit már a vizsgába? Vagy addig nem kezdödik el amig nem indulsz el?


- Mik a föbb okok amiért bukás jár? Amire nagyon érdemes figyelni?


- Ha elindulásoknál kicsit több gázt adok azért bukás jár? Itt értem azt hogy 3000 - 4000 között van a fordulat mikor például piros után zöld lámpánál indulok.


- Ha nem veszek plusz óra számot akkor minden esetben megbuktatnak?


Nem sokára lesz a forgalmim,még pontos dátumot nem tudok mert van hátra 10 órám a kötelezö óra számokból. :)



2013. szept. 3. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy akkor készülj 20ezer-el.Add oda az oktatónak aztán vezess 5 percet és üljetek be egy kocsmába vagy valahova.


Normálisan:

Ha jól tudom 1 óra,rutin a vizsga közben lesz.

Mindent ellenőrizni kell és beleszámít a vizsgába.

Mindenképpen FÉKPRÓBA legyen mert megbuksz azonnal.

Lényegesebb a tükrök FEJMOZGATÁSSAL, tolatás előtt hátranézni.Elindulás előtt holtteret ellenőrizni.

3-4 ezer az sok az alapjárat kb. 1500

Parkolás befejeztével üres,kézifék.


Egyéb esetben pedig csak akkor buksz ha valamit nagyon elrontassz.

2013. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2x voltam, ráadásul 1 hónapja, szóval friss információkkal tudok szolgálni.


50 perces.Már nincs rutinvizsga egyáltalán, 50 perc, amit forgalomban kell vezetned.


Igen, sőt, ha a vizsgabiztos késik, a vizsga akkor is megy.Tehát ki van írva, hogy mondjuk 10:30-tól van vizsgád és te ott ülsz az oktatóddal, akkor 10:30-kor elkezdődik a vizsga, ha ott van a vizsgabiztos, ha nincs.


Mindenre kell figyelni.Amikért azonnali bukás jár, az az index elmulasztása, körülnézés elmulasztása, lámpa, ha nem adod meg az elsőbbséget, fékpróba elmulasztása, forgalom akadályozása, rossz helyen parkolás, ezekért mindenképp bukta jár.És parkolást gyakoroljad jól, sokan buknak el rajta.


Nem, csak valószínűleg hibapont.


Nem, ha tudsz vezetni szabályosan, úgy, ahogy azt kell.

2013. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fuuton ***** válasza:
100%

Én elfelejtettem a fékpróbát, és mikor kérdezte, utána, hogy az hol maradt, nem kellene-e meggyőződni a fék működéséről?

Mondtam neki, hogy már ellenőriztem mielőtt beült, volt ellenállása a féknek és remekül működött.

Elfogadta, mentünk tovább, és simán átmentem elsőre.

Ami bukást jelenő hiba:

-záróvonalon átmész

-nem irányjelzőzöl

-táblákat figyelmen kívül hagyod

-Útburkolati jeleket figyelmen kívül hagyod

-bele kell nyúlnia valami miatt az oktatónak a kormányba és/vagy a pedálba

-túlléped a sebességkorlátozást

2013. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!