Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt traktor vásárlás HELP?

Téékáá kérdése:

Használt traktor vásárlás HELP?

Figyelt kérdés

Nos tehát több traktor is a ringben van felsorolom őket és kiváncsi lennék a véleményeitekre esetleg tapasztalatokra.Ti mit ajánlatok??

1. John Deere 6920 drágának találom de talán..

2. Same Rubin 135 (a 150 es is játszik)

3. Claas Ares 696 (esetleg 816) külsőre legjobban megfogott

4. Landini legend 135 (vagy 165 ös is lehet talán)

tehát igy 135 től 150 lóig mennék.

Válaszaitokat előre is köszi.


2013. nov. 12. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a traktorokhoz nem értek. De egy munkagépnek ne a kinézete fogjon meg. Ez olyan mint amit egy barátom mondott a vadászgépekről. "Ne szép legyen hanem hatásos!" S ha komoly a szándékod azért ne feltétlenül ezen információk legyenek a mérvadók. S a fórumok sem!
2013. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak a 4 a választási lehetőség? A landinit zárd ki mindeképpen, nem olyan jók (kivételek lehetnek)!


De a same is kérdéses.


JD vagy Claas!

2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fendt vario 714 is játékba került 2000-2003 körüli évjárat, esetleg kicsit fiatallab 4-5 ezer munkaórával.
2013. nov. 19. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál azok ócskavasak és a gatyád is rámegyen majd.

Én helyedben inkább a Massey Ferguson vagy Case között keresgélnék és persze itt is fennáll minden, de jobban megbízhatóbbak mint pld. a John Deere meg csendesebb és gazdaságosabb és persze szebb is kinézetre, ha már ezt nézed.

2013. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Fendt vario 714 is"


Én nem háborgatnám azt sem.


10-es sorozatszámvégű JD nem jó?


Egyébként osztom én is az MF-et, Case-ből esetleg cvx.

2013. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg nem szólok bele mert nem értek ilyen mélységben a traktorokhoz.

De szerintem azon műlik hogy bánt vele a gazdája hol tárolta hogy hajtotta értett e hozzá ilyesmik.

2013. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!