Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvárod míg elhallgat a...

Megvárod míg elhallgat a kocsiban az AC pumpa vagy rögtön indítasz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

úgy félnapos állás után rögtön is lehet indítózni,

de,ha már 1-2 napot állt,akkor illik megvárni amíg az AC telelöki az adagolót-injektort,

2013. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, én nem szoktam hallgatni semmit, amint kialszanak a karácsonyi fények (visszajelző lámpák) én már adom is rá a gyújtást. Lehet, hogy rosszul csinálom?
2013. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én általában mindig megvárom. Kivéve persze, ha az embernek sűrgős, pl lefulladok zöld lámpánál, vagy valami. Nem sűrűn, de előfordult már sajnos. :)
2013. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem hallom a szivattyú hangját (pedig ott van egy karnyújtásnyira a hátsó ülés alatt) ezért nem is várok semmire.
2013. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cordobámban akkor indult az ac, amikor nyitottam az ajtót. Zavaró is volt, hogy minden nyitáskor tol, pedig a kocsi be sincs indítva.

most semmit nem hallok a citromon. Beülök, gyújtás, picit várok, röff

2013. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megvárom, mivel hidegintításkor az E85-nek szükséges a teljesen felépült üzemanyag nyomás. Melegen kulcs be, pöcc-röff.
2013. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell várni. egy pillanat alatt felnyomja az üzemanyagot még ha sokáig állt is. max picit tovább kell tekertetni.
2013. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem hallgatom, amire kialszanak a visszajelző lámpák a műszerfalon, addigra felállítja a nyomást.
2013. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!