Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astrában akkumulátor...

Brain Storming kérdése:

Opel astrában akkumulátor szerelés után csipogó hangjelzés mitől van (és a motor nem indul, de az indító rendesen forog) és hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Csak első izzót cseréltem. Előtte leszedtem a sarukat, aztán a csere után, amikor a aksi sarukat visszaszereltem, elkezdett csipogni a motortér felől valami. Az önindító működik, az aksi rendesen forgatja, a reflektorok rendesen világítanak, de az autó nem indul. Ez mitől lehet? Kérdeztem már telefonon szerelőt, de kapásból nem tudott mit mondani.
2013. nov. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
riasztó
2013. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen Astra? Mert volt pár széria belőle...

Milyen motorral?

2013. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
95-ös, 1.4-es GL
2013. nov. 14. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

riasztó van benne?

Ha igen, akkor az tilt. Be kell tanítani

2013. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!!!! Időközben megoldódott: az aksiszerelés után újraaktiválódott a riasztó, és csak ki kellett kapcsolni. (A gondom az volt, h kb. másfél éve kikapcsoltam a riasztót és le is vettem a slusszkulcsról a távirányítót. Azt hittem a lakásban hagytam, de a kocsi kesztyűtartójában volt. Amit megtaláltam, egy gombnyomásra abbahagyta és tudtam indítani.)
2013. nov. 20. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!