Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Főleg városba kellene árú szállításra (kombi). Nagy csomagtér legyen (Ford Focus-hoz hasonló méretű), ne legyen csapott a hátulja. 2003 vagy fiatalabb évjárat, Minimum legyen: 1600-1700 cm³, és 100+ LE. Benzinest, vagy dízelt ajánlanátok ilyen használatra? Esetleg írhattok autó tipusokat is...
2013. nov. 14. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát bocsi csak abban tudok segíteni, hogy mindenképpen Japán legyen! Azok nagyon megbízhatók!
2013. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a toyota avensit ajánlanám neked,bár ez nagyobb egy kicsivel a fókusztól de gondolom ez nem baj!Mivel egész nap menne az autó ha tényleg fuvarozásra kell bevállalható a dízel is.

pl egy ilyen

[link]


De ha egy összeget mondanál legalább akkor az sokat segítene nekünk az ajánlgatásban.

2013. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi azt kihagytam, hát úgy 1,5M-ig lenne
2013. nov. 14. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat mész vele városban, akkor dízelt ajánlom a kedvezőbb fogyasztása és a strapabírósága miatt. Én is a japán autók felé venném az irányt, nemcsak megbízhatók, gazdaságosak is. A 100LE feletti teljesítmény teljesen felesleges városban, inkább minél kisebb cm3 legyen. A nagy motor nehezen melegszik be városban, így hamarabb tönkremegy. A kisebb cm3 motor gyorsan bemelegszik a városban is és kevesebbet is fogyaszt.
2013. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, ami tipikus cégautó. Persze lehetőleg ne ex. cégautót vegyél, de olyan típust. Igazi igavonó autó kell neked, nem pedig egy túlárazott japán "csoda" szerintem.

Tehát: Focus, Astra H, Octavia, de akár még a Fabia Combi is szóba kerülhet.


A Focus és az Octavia ezek közül ami nem szervizigényes, kimegy a világból, de az 1.6os benzines egyikből sem versenyautó. Mindkettő elég lomha, főleg megpakolva, dehát városba bőven elég. Viszont érdemes diesel-ben gondolkodnod

2013. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul 1.5 millióig ezekből kapsz 5-6 éveset is, nem kell 10 évest nézegetned
2013. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na meg a városi használat nagyobb terhelést ad a kocsinak, gyakrabban törhet is, és a javítás is olcsó legyen.. Ez is szempont
2013. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!