Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek szívó dízelt...

Szerintetek szívó dízelt munkába járáshoz?

Figyelt kérdés

Napi 150 km-re kéne nekem az autó 4 járnánk vele munkába! De azért jó lenne ha évi egy két hosszabb utat is kibírna nyaraláshoz rokonlátogatásra indulnánk a családommal!

Le gyorsulni senkit nem akarok így az nem érdekel hány másodperc alat van 100-zon.90-100 km/h autó lenne javarészt néha pályán 120 130 km/hra legyen képes.

Eddig Toyota carina E 2.0 D ket nézegettem,de helyben is van egy szép eladó belőle és az előélete dokumentálva van az autónak még mindig szervizbe hordta a tulaja 1 hét múlva lesz eladó 97 évjáratú szedán,belseje újszerű kívülről egy darab rozsda sincs rajta,meg szeretném venni mert jó lenne a nagyobb kocsi eddig csak F astrám volt 1.7 D, de már kicsi! Érdekelne hogy mik azok a jellemzőbb típushibák amikre oda kell figyelni ennél a típusú autónál!



2013. nov. 15. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Carina E? Semmire! Nincs igazi típushibája. Rohad, ennyi. De azt meg látod. Főleg ha ismert az előélete, gondolkodás nélkül meg kell venni. Ez nem egy F Astra az adagolóbajaival, meg a traverzgyűrűs szívásokkal... HAJRÁ!
2013. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. nov. 15. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Napi 150km az nem kevés... De akkor mért nem valami korszerűbb, takarékosabb, nyomatékosabb közös nyomócsöves turbódízel?
2013. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a korszerűbb, takarékosabb és nyomatékosabb közös nyomócsöves dízeleknek használtként elég rossz a hírük a sok széthajtott, karbantartást nem látott "területiképviselő-autó" miatt. Lehet, hogy a Carina nem annyira takarékos, nem is megy úgy, de ha tényleg olyan jó, ahogy a kérdező írja, jó vétel.
2013. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért mert nekem semmi bajom nem volt a szívó dízel autókkal mellesleg 500.000 ft ból nem hiszem hogy lehet venni normális általad említett modern dízel autót autót(ami nem kis vacak amibe nyomorogni kell).Mellesleg sokkal kevesebb meghibásodási lehetőség van egy szívó dízelen ,nem úgy mint egy modern dízelen!Azt meg kibírom várni hogy most 10 másodperc helyet 17 másod perc alatt érem el a 100-zt.Lehet hogy nem gyorsulnak úgy ezek a szívók de nem is zabálnak!

Amúgy olvasgattam róla az 5 literes országúti fogyasztást ki lehet vele hozni.

2013. nov. 15. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi a keret az más, ezt nem tudhattam.

Nekem a CR turbódízellel se volt még semmi műszaki gondom, pedig szintén használtan vettem. Árulnak belőle sok tízezer darabot, nem gondolnám, hogy ennyi területi képviselő lenne, akik mind egyszerre akarnák eladni az autójukat...

2013. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi egyszerre valóban nincs. Csak olyan, aki tavaly vagy 2 éve vette a leselejtezett céges flottaautót és már rájött, hogy nem akarja a gatyáját is rákölteni és most szabadulna tőle :)
2013. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ez nem egy F Astra az adagolóbajaival, meg a traverzgyűrűs szívásokkal..."

Pajtás, ha még értenél is hozzá...de legalább a hülyeségeidet ne oszd szét. Tudod, ha bölcs maradtál volna...

Szerinted a Toyota Carina-n milyen adagoló van te szerencsétlen?

2013. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem az eladóval.Jövőhét péntekig kell neki az autó de utána elvihetem ,bele egyezett abba is hogy az autószerelőm átnézze a járgányt!Gondolom ez jó jel!
2013. nov. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!