Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 (2002)...

Suzuki Swift 1. 0 (2002) Mennyi a fogyasztása? Hozááértők írjanak kérem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt olyanom is. Városban 6.5 literrel járkáltam. Hozzátenném, hogy jól karban tartott autóval, és általában egyedüliként tartózkodtam a kocsiban.
2013. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ezres swiftem országúton 5 litert kajelt persze én nem húzattam nyugodt autózós tempónál 90-100 km/h-nál!

Helyben nyáron 7 litert evet 100 km-ren Télen soha nem mértem ah elyi fogyasztást ugyan is a rövid távok miat az autó (bocsánat szuzuki) motorja se nagyon melegedet be sokszor így végig ment szivató de még így sem hiszem hogy kb 8 liternél többet evet volna télen helyben!

De itt vannak agyári értékek

[link]

2013. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi ez az rossz Webcímet másoltam be eggyel elnéztem

Itt a helyes fogyasztási link!

[link]

2013. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha most akarsz ilyesmit venni, segítségként elmondom még, hogy az általános vélekedés szerint fogyasztás/teljesítmény arányban az 1.3-as, 8 szelepes motor a legjobb a régi swifteknél. Alig eszik többet, mint az ezres, és van benne erő bőven. A 16 szelepes 1.3-as már lényegesen többet enne.
2013. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt van mind a három típusú motorú swift fogyasztási adatai


1.0 (53 LE9

[link]

1.3 8V (68 LE)

[link]

1.3 16V (84 LE)

[link]


Az 1.3 16 V szelepesnek a kevesebb a fogyasztása a miatt hogy erősebb a 16V-es motor ugyan is a kasztni ugyan az maradt de az erő több lett így könnyebben viszi az autót és kevesebb a fogyasztás egy kicsivel!Viszont a legkevesebbet még mindig az 1.0 kajelja ha csak pár decivel is akkor is!

2013. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok!Egy ezres motorral felszerelt autót nem érdemes megvenni,mert nincs egyszerűen ereje és sokat eszik a teljesítményéhez képest!5-6 liter az átlag fogyasztás ezt biztosra tudom mondani,mert van ilyen autóm,de 3 hengerrel és ezres motorral ne várj sokat nem egy erős gép elég lomha persze aki nyugodtan vezet és nem számít a teljesítmény annak jó de inkább 1,3 motorral felszerelt autót vegyél!Ég és föld és a fogyasztása se lesz több 6 liternél ha jól bevan állítva!
2013. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5

Tévedsz. Az 1.3 16 szelepes többet eszik valamivel, mint a 8 szelepes. Az oka pedig éppen a kétszer annyi szelep. Mondjuk valóban, emiatt erősebb is a motor valamivel.

2013. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg a linkelt fogyasztási adatokat!Azok nem azt mutatják amit te mondasz és szerintem elég logikusan meg magyaráztam miért fogyaszt kevesebbet a 16V-szelepes!
2013. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én még logikusabban, de mindegy. Nem tartom a feladatomnak, hogy győzködjelek.
2013. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!