Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni akarok egy Mercedes A...

Venni akarok egy Mercedes A osztályú 140 benzines autót. Tippek?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy miből van a vezérműszíj? Láncból vagy gumiból? Hány km után érdemes cserélni? Amit kinéztem az egy 98-as, 128 ezer km-es darab... Már láttam személyesen, nagyon tetszik. Amikor beindítottam nem tűnt úgy, hogy bármi baj lenne a motorral vagy bármivel, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre!

2013. nov. 18. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
hányszázhuszonnyolcezer km? Kicsit hihetetlen az óraállás, de nagyon beleillik az évi 10 000 km körüli futásra visszatekert hazai használtautó kínlatba.
2013. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egy olasz autó, itt nem divat a visszatekerés, mert az autók árát amúgy is rontja a sok sérülés... ahogy itt vezetnek az katasztrófa... a belsején látszik, hogy tényleg nem volt túlhajtva, kívülről viszont látszik azért rajta, hogy kocctól-koccig parkoltak vele, és a tükröt is elvitték... Csodával határos módon azonban az alja sérülés mentes volt, legalábbis amennyire alá láttam...
2013. nov. 18. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Az olasz használtautók a legnagyobb átb.aszás a világon. Tróger belsejű, okádék szarok, elektronika sose működik, és sorolhatnám. Akkor már Németországban vegyél.
2013. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De itt lakom... Megnéztem, belül nagyon jó állapotban volt a korához képest... Meg azokhoz képest, amiket eddig láttam... külső sérülései vannak, de engem az nem érdekel, legalább nem akadok ki, ha felpattan egy kő vagy valami...

Amúgy valaki esetleg tudna a kérdésre is válaszolni?

2013. nov. 18. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Műanyagból, mint majdnem minden modern kocsinak. Vegyél inkább itthon egy Opel Merivát, jobban jársz, hidd el.
2013. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez egy 1998-as évjáratú autó.. ez már modernnek számít?
2013. nov. 18. 18:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy vennék én opel merivát is, de nincs annyi pénzem... csak egyszer haza akarok vele jutni, utána már csak városi autóként használni..
2013. nov. 18. 18:51
 8/10 4165 ***** válasza:

A vezérműszíj egész pontosan láncból készül

:) A Mercedes nem nem gyárt szíjas motort.

Arra készülj, hogyha sokáig megtartod, eladhatatlan lesz. Fenntartásban nem kicsi csak méretben.

2013. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 4165 ***** válasza:
Ja! Vezérműláncra nincs csereperiódus.
2013. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Természetesen elviszem azért szakszervizbe..
2013. nov. 19. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!