Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-os vagy Opel...

Peugeot 206-os vagy Opel Corsa C autót vegyek persze 5 ajtósat szeretnék a gyerek miatt? Max: 550 000 Ft-om van rá. Sajnos 1-2 éves autóra nem telik. Aki ért hozzá mit mond?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 10:54
 1/7 anonim válasza:
Peugeot 206 mert sokkal jobb és lehet egész jó állapotut is találni ennyiért de sokat kell keresni..
2013. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a francia kocsikat, mert szerintem manapság kevés jobb van náluk, de azért a 10+ éves francia kocsikkal csak óvatosan. Motorikusan kiválóak, mindig is azok voltak, de ez idő tájban igen hírhedtek voltak az elektronikai meghibásodásukról. Nekem is volt francia kocsim, imádtam ahogy és amennyi benzinnel eljárt, a motorjával semmi gondom nem volt, de elektronikai gond viszont bőven.


A 206 is ebbe a kasztba tartozik. Itt én most a Corsa-t venném.


Ha 0-5 éves francia kocsik között nézegetnél, akkor egyértelműen azt javasolnám.

2013. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
toyota corolla? egyébként 2001-ig jó a Pug-ok elektronikája. C-ből az 1.3 dízelt, vagy az 1.2 benzint javaslom. vagy akár F Astra? ennyiből még extrák is lesznek benne. annál pedig az 1.4 8szelep motor a legjobb
2013. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Opel corsa a kettő közül ha nem akarsz folyton villamossági szerelőhöz járkálni.
2013. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már talán kicsit könnyebben indulok neki.
2013. nov. 20. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A 206-os (és igazából a Corsa is) kicsi lesz egy idő után, ha gyerek mellé kell. Talán a 206 SW (kombi) változata jó lenne, de ahhoz kevés ez a pénzösszeg, még 2-300.000 forintot hozzá kéne tenni. Egyébként mindkettő jó lehet, de én akkor inkább egy Peugeot 306-ost vagy Opel Astra F-et néznék: öregebbek, mint ezek, de egy picit tágasabbak.
2013. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csaba1207 ***** válasza:

Ebből a pénzből kevés kilométeres F astrát vennék, de csak és kizárólag 1.4 vagy 1.6 Si motorost!!! A Corsa, és a 206 is kicsi lesz! Egyszerűen a gyerek 1,5-3 éves korában nem fogja tudni hova rakni a lábát, össze vissza fogja rugdosni a háttámlát.

Dízeleket ebben az árkategóriában szerintem messzire kerülni kellene!!!!!

2014. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!