Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kerreg a Swift (96)...

Mitől kerreg a Swift (96) indításkor ha többet áll?

Figyelt kérdés
A problémám annyi lenne észre vettem ha az autó tovább áll akkor indításkor köszörű hangot add ki egy kicsit járatok ás ha újra índítom akkor tökéletesen indul,mitől lehet ez?
2013. nov. 20. 06:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem az autó indul és ha rá pár percre újra indítom szépen indul!!!!
2013. nov. 20. 07:03
 2/20 anonim ***** válasza:
nő vagy e
2013. nov. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez most miért is lényeg?
2013. nov. 20. 07:21
 4/20 anonim ***** válasza:

mert olyan faramucin van megfogalmazva,mintha egy szőke nő írta volna,

nem tudnád érthetőre átírni ?

2013. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha többet áll az autó akkor amikor indítok fura köszörülő hangot add ki de az autó azonnal be is indul.Utána a hang meg szűnik normálisan indul. Először két nap állás után csinálta majd minden reggel ismét.Most hogy kint voltam tökéletesen indul.
2013. nov. 20. 07:49
 6/20 anonim ***** válasza:
Swift-es jellegzetesség, javítani drága volna, rosszabb viszont nem lesz, be fog indulni mindig. Szokjál hozzá szerintem.
2013. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hosszabb állás után indításkor lassan épül fel az olajnyomás, ezért valami kerreg. Ilyenkor általában a hengerfejben szoktak csörömpölni az alkatrészek, mert az van a legmagasabban, a leggyakoribb hangforrások a hidrotőkék. Az olajszűrőben található visszafolyásgátló szelep elfáradása okozhat ilyet (nem tartja meg az olajat, lefolyik a csatornákból), de vannak motorok, amiknél a csattogás teljesen normális, csak kicsit kellemetlen.
2013. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És ez egyik pillanatról a másikra jelentkezik? Nem lehet önindító hang esetleg?Ha ez az olajos dolog miatt csinálja kb mennyi lenne a javítása?
2013. nov. 20. 08:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Semmi értelme foglalkozni vele. Az előző eltalálta, valószínű, hogy a hidrotőkéknél keletkezik a hang, de ettől nem igazán romolhat el az autó motorja, javítani meg (ha szakszerűen akarod) egy kisebb vagyon, szóval ne foglalkozz vele szerintem.
2013. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem úgy hozzávetőlegesen mennyi ez a kisebb vagyon?
2013. nov. 20. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!