Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kerreg a Swift (96)...

Mitől kerreg a Swift (96) indításkor ha többet áll?

Figyelt kérdés
A problémám annyi lenne észre vettem ha az autó tovább áll akkor indításkor köszörű hangot add ki egy kicsit járatok ás ha újra índítom akkor tökéletesen indul,mitől lehet ez?
2013. nov. 20. 06:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az autó reális piaci értéke kb. Azaz 200-250 ezer. Feltéve, hogy hidrotőke lesz a ludas, de mint mondtam, sanszos, hogy az, mert Swift-es jellegzetesség ez a hang, amit hallasz. Semmiképp ne költs rá ennyit, hanem ha nagyon zavar, add el a kocsid, és vegyél egy '99 utánit 300e körül. Azok már tényleg kulturált járgányok, és motorikusan elpusztíthatatlanok.
2013. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Értem de már meg van 6-7 hónapja és sose volt neki ilyen hangja ezt most kezdte el.Most is mentem vele gyönyörűen indult.Jobban tudnák örülni egy önindító hibának.
2013. nov. 20. 09:45
 13/20 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben visszatértünk a # 6-os válaszomhoz, tegyél rá magasról. Rosszabb nem lesz még nagyon sokáig, a hanghoz meg majd hozzászoksz. Olyan nem lesz -vagy legalábbis nem emiatt- hogy nem indul el.
2013. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Üdv. Nekem is ugyan ezt a hibajelenséget produkálja a Swiftem kb. már 1 éve (1998as). Ha beköszönt a hideg idő (5 fok körül) a napi első indításnál nekem is "berregő" hangot ad, mint ha járó motor mellett önindítóznék rá. Nekem már mondtak olyat is, hogy valószínűleg bendixes lehet, amit az alábbi oldal is megerősít.


[link]


A sok idióta aki meg azt mondta, hogy ez a Swift jellegzetes hangja verje a fejét a falba, mert nem hogy Swiftet, de még autót is csak messziről látott...

2013. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a jellegzetes hangja, hanem hogy a jellegzetes hibajelensége ez a hang (és a hang okaként a hidrotőkék). Nem bendix-hibás a kocsi ilyenkor. Mondtam már, hogy semmi köze ennek a csörömpölésnek az indítómotorhoz.

A fejedet meg verd te a falba, hülyegyerek.

2013. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ha 1.3-as akkor még hidrotőke sincs benne.

te meg a férfitagodat (ha van), az egyik egyeneságbeli örömipari szakmunkás felmenődbe...

2013. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltatok hogy esetleg az ékszíj kezdi megadni magát és az ad ki ilyen hangot?Vagy ha indításról van szó akkor a lendkerék is meghibásodhatott lehet pár fogaskerék ledarálódott és indításnál az adja azt a furcsa hangot lehet nem illeszkedik rendesen az önindító fogaskereke a lendkerék fogaihoz és azért ez a furcsa hang!Szerintem ne hallgass azokra akik azt mondták,hogy hagyjad,mert komolyabb baja is lehet az önindító is nagyobb terhelésnek lesz kitéve a fogaskereke is megsérülhet és nem biztos,hogy lehet cserélni csak egybe az önindítót! Ezek az alkatrészek nem olcsók ha a fogaskoszorút cserélni kell sok mindent le kell bontani,hogy hozzáférj meg a váltót kell leszedni az meg nem egyszerű és nem olcsó és lehet a trehányságod miatt a gatyádat is ráköltheted ha nem figyelsz oda!!
2013. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Vissza telefonált a Suzuki bendixel van gond annyit mondtak még nem sürgős cserélni de én azért ki cseréltettem csak azt nem tudom vegyek egy bendixet 5-6 ezerért vagy inkább egy komplett önindítót ennyiért.
2013. nov. 21. 12:38
 19/20 anonim ***** válasza:
cseréltesd ki az egészet, ha van rá pénzed. ha meg legközelebb máshol lesz valami kínja, akkor még egyszer kell alkatrész és szerelési díjat fizetned, így meg egyből kész és örök életű lenne.
2013. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mindenképpen jó lenne egybe cserélni csak sajnos elég húzós ára van az újnak a bontottal meg zsákbamacskát veszek.
2013. nov. 22. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!