Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó használt autók...

Milyen jó használt autók vannak 500. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
Fogyasztás 8 liter alatt legyen, manuális váltós, dinamikus, olcsó fenntarthatóságú, megbízható. Első autóm lenne. Suzuki Swiften kívül jöhet bármi, válaszokat előre is köszönöm.

2013. nov. 20. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sn0wf0x ***** válasza:

Mitsubishi Lancer 1.6 Glxi, szervó, centrál, el.ablakok, 113 lóerő,

Mazda 323f BA / BG, BG olcsóbban kijön, de régi, viszont ha nem rohad nem lesz panaszod, gyors dinamikus, szép forma bukólámpa, BA hasonló árban van, szép forma jó dinamika keret nélküli ablakok...

2013. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Suzuki swiften kívül bármi? Pedig hidd el, azzal járnál a legjobban.
2013. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Opel Corsa B vagy C.

Nagyon jó gépjárművek ;)

2013. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Toyota carina 1.6 benzines városban is beéri 7.5-8 literrel ha óvatos!

Fogyasztás adatai és egyéb infó!

[link]

[link]

[link]


erről az autóról pofáztam itt egy pár jobb állapotúnak kinéző carina!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából ajánlhatunk sok mindent, ha neked nem tetszik... Én inkább bővített használtautó keresőt ajánlanám, ahol mindent be lehet állítani, amit úgy gondolsz, hogy szükséged van... Vagy valami bővebb elképzelést, hogy tudjunk segíteni... Anno tuning-show-s 206-ost láttam 500.000-ért, ami pl. szerintem szép vételnek tűnt. A totalcar-os cikk egész jó...

1.6-os motorokkal nézd, ne kisebbel, mert az alacsony köbcenti ellenére nem biztos, hogy annyival kevesebbet fogyaszt, a lóerő, meg rendesen elmarad!

2013. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!