Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apukák segítsége kellene?...

Apukák segítsége kellene? Elektromos kisautóban 6V-os akksit ki tudok cserélni 12V-ra?

Figyelt kérdés

Fiamnak ilyen kisautót szeretnék venni karácsonyra, viszont több helyről hallottam,hogy 6v-os akksival már füvön nem megy. Viszont árban a 6 és a 12 voltosok között jócskán van különbség. Több,mint 2000-3000 ezer, amibe egy 12 voltos akksi kerül.

Anno a régi szomszédunk mintha így buherálta volna meg a gyereke kisautóját, de már elköltöztek, nem tudom megkérdezni!


2013. nov. 21. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a motrot, meg a vezérlést, mit szólna hozzá.
2013. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy kamu kérdés, vagy csak valami nagyon félre van értelmezve.

Ez kb olyan, hogy az iphone-om rá lehetne e kötni egy kocsi aksijára, ha lemerűlt..

2013. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? A szomszéd tényleg kicserélte anno! Csak mondom, nem most volt már, nem is emlékszem a részletekre! Megkérdezni nem tudom már!
2013. nov. 21. 11:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, lehet,hogy kivitelezhetetlen, de az tuti,hogy a pasinak sikerült, mert még mondta is,hogy így már árkon-bokron átmegy a kisautó!
2013. nov. 21. 11:10
 5/12 Dörmögő ***** válasza:
97%
Mi is csináltuk anno hogy több áramot adtunk a játéknak. Bírta is egy darabig. De ezek gyárilag nem 12 voltra vannak tervezve. Ha gond nélkül bírná a 12 voltot akkor szerinted 6 voltosként árulnák?
2013. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen dilettáns kérdésnek tartom, amit beírtál.

Ha őszinte véleményt akarsz, nyugodtan vedd meg a 6 voltos kisautót, amit úgyis elfelejt a gyerek, mire eljön a nyár.

Ugyanis a gyerekek olyanok, mint a kutyák, a pillanatnyi élmények hajtják őket, és elég nehezen értelmezik a jövő nyáron 12 voltos tápegységgel fölhajtok a legmenőbb emelkedőn kérdését is.

Mert valahol szerintem rossz a kérdésed. Szerencsétlen. A karácsony, és a gyereknevelés nem erről szól.

Egyébként meg a szomszédod egy hülye. Semmit nem ért az akkumulátorokhoz, és az egyenáramú motorokhoz. Ha rám hallgatsz, nem is szólsz neki, tuti leégeti a gyereke a félmilliós kisautó motorját.

2013. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Ahhoz meg annyit,hogy ki mondta,hogy a karácsony és gyereknevelés erről szól! Imádom azt, amikor valaki azt hiszi,hogy ahol van pénz esetleg kicsit drágább ajándékra, ott nincs meghittség!

De azért köszönöm! Akkor megvesszük a 12 voltost!

2013. nov. 21. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos. Egy ilyen autó nem fél misi.

Én is akarok venni a gyereknek.

A legtöbb ilyen kisautó 6V-os sajnos, de van 12V-os. Jobb a 12-es.

De ha hatos, nem ajánlott a 12-es akksi. Max 9V-ot bír a motor.

Volt nálam javításon ilyen (motor volt)

Ha a motort is ki tudod cserélni 12-re, akkor megy a dolog. Semmi vezérlés nincs ott. Ja igen, még a világítások, esetleg duda.

2013. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki gokartot ;)
2013. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azóta már körbeérdeklődtem és tudom,hogy nem igazán lehet megoldani.

Akkor marad a 12-es, mert egy barátunk gyerekének 6-os van és pont ma mondta,hogy tényleg nem igazán megy a fűben!

És, nem, nem félmisi! :)

2013. nov. 21. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!