Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto Nemetorszagbol?

Auto Nemetorszagbol?

Figyelt kérdés
Szep napot mindenkinek! Sajnos sok dologgal nem vagyok tisztaban! Mert nincs senki olyan ismerosom aki elmagyarazna. Szoval ha mondjuk egy luxus-sport autot behoznek Nemetorszagbol akkor a regisztracios dijat hogy szamoljak ra? Meg ha at szeretnem iratni a nevemre ugye minnel nagyobb teljesitmenye annal dragabb? Mondjuk ha egy 5000 kobcentis 500 loeros autot hozatnek be arra mennyi lenne a regdij es az atiras? Bocsi a helyesirasi hibaert telefonrol vagyok! Es bocsi ha nagyon nem ertem ezeket sajnos sose volt autom es no vagyok! Koszonom a valaszokat!
2013. nov. 22. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A regisztrációs adó is a teljesítménytől vagy lökettérfogattól függ. Interneten van mindenféle kalkulátor amivel ki tudod számítani ezeket a költségeket. Ez már csak a privát véleményem de ha még soha nem volt autód akkor ne egy 500 lovas autóval kezdj.
2013. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Esetleg linkelnel egy megbizhato kalkulatort mert kerestem es valamelyik eleg fura!
2013. nov. 22. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarom kegyedet a rosszra sarkallni, csak megjegyezném, hogy inkább úgy éri meg onnan autót venni, ha marad rajta a német rendszám. A regadóval már kissé drága. Most már nem is fogják annyira vegzálni a külföldi rendszámos autókat, mint eddig. Ha tudom, hogy magyar rendszámmal akarok használni majd a jövőben egy autót, akkor én legalábbis eleve eredetileg is magyar használatú autót szoktam keresni, mert kb. ott van árban mint a német regadóval, de kevesebbet futottak és nincs az a procedúra a magyarországi forgalomba helyezéssel. 1szóval meggondolnám, hogy német rendszámmal használom tovább.
2013. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!