Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik ilyen autóantenna?

Létezik ilyen autóantenna?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit el lehet rejteni akár a műszerfal mögé, vagy valamilyen kis helyre, ahol nem látszik?

2013. nov. 24. 17:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
Törökbálint, Homasita bolt
2013. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, nekem is aprócska, beltéri antennám volt a Zsigulimban, mert nem akartam megbontani a gyári karosszériát. Egészen addig volt benne, amíg ki nem hajítottam a francba, mert sosem lehetett vele normálisan fogni a rádióadókat.

(ez van, a fizikát nem lehet megerőszakolni)

2013. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Pontosan meg tudnád mondani, hogy mit kellene vennem? Mert Törökbálint elég messze van tőlem, és akkor internetről megrendelném. Antenna adapter, vagy erősítő?
2013. nov. 24. 18:16
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem igazából azért kellene, mert én sem szeretném a gyári karosszériát megfúrni (még a fényezése is gyári), és csak veteránozásra használom. Úgy vettem, hogy volt az antenna kábel, és annak a végén ilyen kis műanyag volt, az lenne az? Mert lehet fogni a rádiót, de nagyon bizonytalanul..
2013. nov. 24. 18:18
 5/15 anonim válasza:
Azt hiszem, "rejtett antenna", vagy "felragasztható antenna" néven lehet rákeresni. Bocs,de mivel nem volt rá szükségem, nem néztem meg komolyabban.
2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2013. nov. 24. 18:27
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


ezt ha felragasztod a műszerfalra nem néz ki olyan rosszul mint ez


[link]


itt van még egy pár antenna

[link]

2013. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én igazából valahová a kesztyűtartóba a bélés alá szerettem volna elrejteni, ott nagyon rosszul fogná?

[link]

2013. nov. 24. 18:43
 9/15 anonim válasza:
én tudnák ilyen anternát küldeni póstán csak küld el a cimedet
2013. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyan helyen, ahol a fém karosszéria leárnyékolja.
2013. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!