Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg igaz, hogy az első...

Tényleg igaz, hogy az első vezetési órán nem vezetnek a diákok?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni a vezetést és valami olyasmit mondott a tanárom, hogy első órán majd jegyzetelnem kell, mert kötelezően el kell mondani az autó működését, stb... hallottam egy ismerősömtől, hogy az első alkalommal (90perc) még elindulni sem indult el csak hallgatta a tanárt.

2013. nov. 28. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak idején első órán a rutinpályán kezdtem egyből. Azaz nem a pályán, hanem mellette volt egy nagy, üres placc, és ott gyakoroltam kicsit az elindulást, megállást, csúsztatott kuplungot, stb. Majd óra második felén már a rutinpályán kanyarogtunk.
2013. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem ledarálta a lényeget, vitt egy kört, megmutatta, hogy mit kell csinálni a pályán. Helycsere, mindent megcsináltam 2x, majd mentünk ki a városba. Voltunk mindenfelé, követtünk más tanulókat, ha megunta elõztünk és kocsikáztunk tovább
2013. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oktató függő.Nekem első órán az elindulás előtti teendőkről beszélt részletesen meg bemutatta a kocsit.50 perces volt egy óra de az első azt hiszem rövidebb volt.
2013. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, csütörtökön megyek vezetni elsőnek, remélem azért el is fogunk indulni. :) nekem elvileg másfél órás lesz az első alkalom. De majd kiderül, csak kíváncsi voltam, hogy hogyan is működik ez az első óra. Főleg, hogy mostanában már nem viszik a diákokat rutin pályára, hanem parkolókba gyakorolnak.
2013. nov. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!